5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #204: Levná Samsung Dex stanice a další

dex stanice

Levná Samsung Dex stanice, sluchátka Baseus, cestovní nabíječka a další. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Levná Samsung Dex stanice

Společnost Samsung představila již s telefonem Galaxy S8 koncepci Samsung Dex stanice, která promění telefon v počítač. Tento koncept se stále vyvíjí a dá se čekat, že by mohl v budoucnu hrát velký prim. Originální Samsung Dex stanice je celkem nákladnou záležitostí, použít ale můžete i neoriginální verze. Tato levná Samsung Dex stanice nabízí možnost propojení telefonu s monitorem přes HDMI, USB konektor pro připojení periferií a USB-C pro napájení. Šikovné jsou i kompaktní rozměry.

samsung dex stanice

Cena: od 299 Kč (Aliexpress)

2) Držák na kolo

I když to tento týden moc nevypadá, hezké počasí už klepe na dveře a jistě již spousta z vás letos vyrazila na kolo. Hodit by se vám tak mohl nový držák na mobilní telefon. Ten umožní telefon použít na kole jako třeba navigace, případně trackování ujeté vzdálenosti apod. Díky odolné silikonové konstrukci je univerzální a je možné jej použít téměř pro všechny smartphony.

držák na kolo

Cena: 55 Kč (Aliexpress)

3) Bezdrátová sluchátka Baseus

Bezdrátová sluchátka jsou nyní trend. I proto se objevuje stále více modelů a cena padá dolů. Jednou z možností, jak si levně vyzkoušet koncept bezdrátových sluchátek, je značka Baseus. Ta nabízí model Baseus S06, který nabídne bezdrátovou Bluetooth 4.1 konektivitu, výdrž až 8 hodin přehrávání a velmi nízkou cenu. Zvuk nebude jistě zázračný, ale pro nenáročné posluchače může posloužit dobře. Sluchátka se mohou hodit například pro sport a poslouchání podcastů.

bezdrátová sluchátka Baseus S06

Cena: 304 Kč (Aliexpress)

4) Chytrý vypínač světla

Budujete chytrou domácnost a chcete ovládat světla mobilním telefonem nebo dokonce hlasem? Je pro vás nákup nových žárovek příliš nákladný nebo nepraktický? Pak je možnost zakoupit chytrý vypínač světla, který můžete provozovat s nynějšími žárovkami a světly. Kromě ovládání přes mobilní aplikaci díky WiFi konektivitě je možné vypínač spojit i s hlasovými asistenty Google Home či Amazon Alexa.

chytry vypinac-tipy z ciny

Cena: 379 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jaroslav Urban (celkově 4 tipy)

5) Cestovní adaptér

Dovolené se blíží a jistě mnozí z vás vyrazí i do zahraničí. Chcete se vyhnout problémům s odlišnými zásuvkami v cizích krajinách? Řešením je tento cestovní adaptér, který nabídne 3 USB výstupy a maximální proud až 3 A. Prodejce se sice chlubí podporou rychlonabíjení QC 3.0, informace o rozdílném napětí při nabíjení však v popisu nenalezneme.

cestovní adaptér

Cena: 246 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jaroslav Urban (celkově 4 tipy)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 205. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Levná Samsung Dex stanice, sluchátka Baseus nebo něco dalšího?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)