5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #205: Sluchátka KZ ZS10 a další

Sluchatka KZ ZS10

Sluchátka KZ ZS10, Baseus powerbanka, pouzdro na příslušenství a další. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Sluchátka KZ ZS10

Společnost KZ je celkem známá svými sluchátky, která nabízí výborný poměr cena/kvalita. Na našem portálu jsme jeden z předchozích modelů testovali, dnes si představíme sluchátka KZ ZS10 s pěti měniči. Znovu kráčí v zaběhlé konstrukci, která nemusí sednout všem, ale kvalitní zvuk je určitě výbornou náplastí. Sluchátka je možné připojit i k Bluetooth modulu od KZ a proměnit je v bezdrátová.

Sluchátka KZ ZS10 – vlastnosti

 • rozshah frekvencí: 7 Hz až 40 000 Hz
 • impedance: 32 ohmů
 • citlivost 104 dB
 • délka kabelu: 1,2 m
 • hmotnost: 25 g
 • 5 měničů
Sluchatka KZ ZS10

Cena: 891 Kč (GearBest)

2) Baseus powerbanka 20 000 mAh

Známá společnost Baseus stojí za povedenými powerbankami, které nabízí výborný poměr cena/výbava. Jednou z nich je i tato powerbanka s kapacitou 20 000 mAh, která nabízí možnost dobíjení skrze MicroUSB i USB-C konektor a chlubí se i podporou rychlonabíjení QC 3.0. Uživatelé ocení i grafický ukazatel kapacity.

Baseus powerbanka 20 000 mAh – vlastnosti

 • rozměry: 14,6 x 6,8 x 2,7 cm
 • hmotnost: 428 g
 • vstup: Micro USB a USB-C
 • výstupy: 2x USB-A, USB-C
 • rychlonabíjení: QC 3.0
baseus powerbanka 20000 mAh

Cena: 754 Kč (Aliexpress)

3) Držák do auta s bezdrátovým nabíjením

Pokud často cestujete a využíváte mobilní telefon jako navigaci, jistě oceníte držák do auta. Jestliže navíc vlastníte telefon s podporou bezdrátového nabíjení, můžete skloubit držák a nabíječku. S tím vám pomůže náš třetí tip na držák, do kterého stačí telefon jen vložit. Čelisti držáku se samy semknou a díky podpoře bezdrátového nabíjení se telefon dočká i potřebné energie.

Gocomma Car Wireless Charger Phone Holder – Gearbest.com

Gocomma Car Wireless Charger Phone Holder - Gearbest.com

Cena: 320 Kč (GearBest)

4) Baseus FM Transmitter

Vlastníte-li starší automobil, může se stát, že není vybaven Bluetooth handsfree ani jinou potřebnou konektiviou pro připojení smartphonu. Rádiem však disponuje takřka každý automobil, takže můžete použít FM transmitter. S tím se mobilní telefon spojí přes Bluetooth a jeho frekvenci si pak naladíte na běžném FM rádiu. Poslouchat pak můžete rovnou z telefonu, z paměťové karty či flash disku. USB je možné použít rovnou i k nabíjení dalších zařízení.

Baseus FM Transmitter  – vlastnosti

 • FM Transmitter – Bluetooth 4.2
 • slot pro MicroSD (max 32 GB)
 • USB pro flash disk
 • 2x USB pro nabíjení, max 3,4 A
FM transmitter

Cena: 220 Kč (Aliexpress)

5) Pouzdro na příslušenství

Blíží se doba dovolených a výletů, a tak se vám může hodit pouzdro na příslušenství. Díky němu budete mít na jednom místě a přehledně všechny potřebné nabíječky, kabely, powerbanky a spoustu dalšího. Vybrat si můžete z různých velikostí podle toho, kolik věcí s sebou potřebujete přenášet.

pouzdro na prislusenstvi

Cena: od 160 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 205. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Sluchátka KZ ZS10, powerbanka nebo něco dalšího?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)