5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #209: Honor AM51, USB-C redukce a další

Honor AM51-tipy z ciny

Bluetooth reproduktor Honor AM51, šikovná USB-C redukce, vybavená nabíječka článků a další. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Reproduktor Honor AM51

Společnost Honor je u nás známa především díky mobilním telefonům, se kterými to ale v poslední době není úplně růžové. Z pohledu dalších výrobků se ale nic neděje, a proto si dnes jeden představíme. Jedná se o Bluetooth reproduktor Honor AM51, který zaujme svým designem, výdrží i voděodolností. Na jedno nabití vydrží až 8,5 hodiny přehrávání.

Honor AM51 – vlastnosti

 • Bluetooth: 4.1
 • výdrž: až 8,5 hodin
 • voděodolnost: IPX5
 • rozměry: 100 x 100 x 42 mm
 • hmotnost: 190 g
5 tipů na zajímavé zboží z čínských Honor AM51

Cena: 619 Kč (TinyDeal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 1 tip)

2) Ugreen USB-C redukce

Pokud hledáte způsob, jak z USB-C konektoru vyvést další USB-A konektory nebo třeba i HDMI výstup, pomůže šikovná redukce. Tato redukce od Ugreen nabídne hned 3 USB 3.0 konektory (USB-A), HDMI výstup i USB-C napájení. Díky tomu můžete rozšířit konektivitu notebooků s USB-C konektorem nebo třeba proměnit Samsung telefony v počítač díky Samsung Dex.

Tipy z číny USB-C redukce

Cena: 695 Kč (Aliexpress)

3) Kvalitní nabíječka baterií SKYRC MC3000

Často nabíjíte články, ať už se jedná o běžné AAA či nějaké specifičtější? Dalším tipem je vybavená nabíječka SKYRC MC3000, která se dá zakoupit i na českém trhu. Vyjde však o 1000 Kč více, což už je podstatný rozdíl. Tato nabíječka dokáže nejen nabíjet a analyzovat, ale díky konektivitě Bluetooth můžete být o postupu nabíjení informováni ve vašem mobilním telefonu. S pokročilým režimem neslouží nabíječka jen běžným uživatelům, ale i pokročilejším, kteří potřebují ladit nejrůznější parametry nabíjení.

Jak nakoupit levně SKYRC MC3000

Cena: 2 084 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 3 tipy)

4) Kompaktní bezdrátová nabíječka do auta

Bezdrátové nabíječky do auta se stále rozšiřují, dnes si proto představíme další model. Tento držák zaujme hlavně svou konstrukcí, která je kompaktní a na první pohled ani není vidět, že je v ní ukryta také bezdrátová nabíječka. Telefon stačí do držáku jen vsunout a čelisti jej automaticky zajistí v pevné poloze. Zároveň začne automaticky i proces nabíjení.

Tipy nákup bezdrátová nabíječka

Cena: 290 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 3 tipy)

5) Odpuzovač komárů v náramku

Dnešní seriál zakončíme tipem, který se opravdu bude hodit. Je jím totiž odpuzovač komárů. Na první pohled však tento produkt připomíná spíše fitness náramek. Na jedno nabití vydrží až 130 hodin běhu, energii pak stačí doplnit běžným MicroUSB nabíjením. Potěší i nízká cena a stylový design.

koupit levně odpuzovač komárů

Cena: 602 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 3 tipy)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“ ajax=“true“]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 216. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)