TOPlist

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #208: Sluchátka KZ ZSN a další

KZ ZSN

Sluchátka KZ ZSN, Baseus rychlonabíječka, magnetický USB-C kabel a další. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Sluchátka KZ ZSN

Produkty společnosti KZ jsme tu již několikrát měli a dokonce i recenzovali. Dnes si představíme tip na sluchátka KZ ZSN, která vyniknou hlavně výborným poměrem cena/výkon. Sluchátka se pyšní netradiční konstrukcí, ve které je kabel veden okolo ucha. To nemusí sednout úplně každému, ale po chvilce zvyku s tím nebývá problém. Člověk si na KZ ZSN zvykne rychle a tato sluchátka nabídnou doslova hodně muziky za málo peněz.

Sluchátka KZ ZSN – vlastnosti

 • rozsah frekvencí: 7 Hz až 40 000 Hz
 • impedance: 32 ohmů
 • citlivost 104 dB
 • délka kabelu: 1,2 m
 • hmotnost: 25 g

sluchatka KZ ZSN–nakupy v cine

Cena: 346 Kč (GearBest)

2) Baseus rychlonabíječka QC 4.0

Společnost Baseus není třeba představovat. Dnes se podíváme na nabíječku, která poslouží k velmi rychlému nabíjení. Podporuje totiž standard rychlonabíjení Qualcomm Quick Charge 4.0 i PowerDelivery s maximálním výkonem 30 W. Díky tomu je možné nabíjet velice rychle nejen smartphony, ale i třeba notebooky apod.

baseus rychlonabíječka

Cena: 415 Kč (Aliexpress)

– zaslal Petr Šraier (celkově 1 tip)

3) Magnetický kabel USB-C

U nabíjení ještě zůstaneme. Nabíječka je samozřejmě jen část celé skládanky, potřebujeme totiž ještě nabíjecí kabel. Oboustranný USB-C konektor sice vyřešil dilema s tím, jak jej máme do telefonu zasunout, ale ani tak to není vždy pohodlné. Apple ještě donedávna používal svůj magnetický konektor, který si mnozí oblíbili. Co jej zkusit i u USB-C, ať už u smartphonu, tak i notebooku?

Podle autorů zůstane zachována rychlost nabíjení i v případě rychlonabíjení, ale zapojování bude o mnoho pohodlnější. Pokud se navíc o kabel při nabíjení zavadí (například při nabíjení notebooku), konektor se odpojí a nepoškodí se.

magnetický kabel

Cena: 104 Kč (Aliexpress)

4) Samsung Dex stojánek

Některé neoriginální redukce Samsung Dex jsme si již v našem seriálu představili. Nyní si ukážeme další, která zároveň slouží i jako šikovný stojánek. Dají se však do něj zapojit až 3 USB konektory (1x USB 3.0, 2x USB 2.0), paměťové karty, obraz přes HDMI i napájení přes USB-C. Rázem se tak může z mobilního telefonu stát počítač v případě telefonů Samsung či Huawei s touto podporou.

Samsung dex stojánek

Cena: 692 Kč (Aliexpress)

5) Prodlužovací kabel MicroSD

Dnešní díl zakončíme trochu netypickým zbožím, kterým je „prodlužovací kabel k MicroSD kartě„. Ten poslouží v momentě, kdy je slot na MicroSD kartu těžko přístupný (například někde v multimediálním centru, které je skryto pod stolem či ve skříňce), a vy potřebujete tento slot pohodlně ovládat. Pak je možností díky tomu 48cm kabelu vyvést slot pro kartu na lepším místě a používat jej.

prodlužovací MicroSD kabel

Cena: 92 Kč (GearBest)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.
[gravityform id=“43″ title=“true“ description=“true“ ajax=“true“]

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 216. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Baseus rychlonabíječka, magnetický kabel či něco dalšího?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)