5 tipů na zboží z Číny: Sháníte ochranné sklo na mobil?

ochranné sklo skla aliexpress xiaomi samsung redmi poco

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnešní tematický výběr se věnuje produktu, který nestojí moc peněz, je ze své podstaty téměř neviditelný a přesto jej neustále shánějí velké spousty majitelů chytrých telefonů. Ano, jde o ochranné (tvrzené) sklo, které chrání displej před poškrábáním či dokonce prasknutím či hlubším poškozením. Našli jsme za vás pět konkrétních nabídek, které nám přijdou zajímavé mimo jiné s ohledem na modely telefonů a také hodnocení zákazníků.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru, čímž z pohledu českých zákazníků v podstatě předběhl chystaný tuzemský zákon. Pod cenou zboží můžete vidět větu “Price includes VAT” neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Ochranná skla pro Xiaomi (Mi) telefony

Široký výběr skel pro modely od osmé generace až po letošní jedenáctku. Nechybí ani ochrana pro telefony z řady Mi A. Sklíčka mají v tomto obchodě hodnocení 4,8 hvězdičky po téměř 1200 recenzích.

Cena: od 30 Kč za 3 kusy

Zakřivená sklíčka pro řady Samsung Galaxy S / Note

Vlajkové série Galaxy S a Note to mají s náhradními sklíčky trochu složitější, jelikož mají zahnuté okraje displeje, ale řešení se najdou. U tvrzeného skla se ale musíte většinou rozloučit po čtení otisku. Tady najdete ochranu pro modely od osmiček až po ty nejnovější. Koupilo si je skoro 7 tisíc lidí a k dispozici jsou dokonce dvě barevné varianty.

Cena: od 35 Kč za kus

Ochranné sklo pro telefony Xiaomi Redmi

Od modelu Redmi 6 až po Redmi Note 10 Pro Max. Tady je výběr opravdu velký, i když chybí například nejnovější řada Redmi 10. Tak snad někdy příště, nebo zkuste pohledat jinde.

Cena: 60 Kč za 3 kusy

Sklíčka pro nejprodávanější Androidy

Ve výběru nesmí samozřejmě chybět ani ochrana pro dlouhodobě nejprodávanější Android telefony na světě, konkrétně modely Galaxy A51 a A71 či novější A52 a A72. V nabídce ale najdete skla pro další zástupce “áčkové” řady.

Cena: 60 Kč za kus

Skla na displej i foťáky mobilů Xiaomi POCO

Specifické zadní moduly fotoaparátů na mobilech značky Xiaomi POCO se snaží jejich majitelé také speciálně chránit. V tomto obchodě můžete objednat sklíčka na displej i na záda v různých kombinacích.

Cena: od 40 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Essager USB-C OTG adaptér 70 Kč
APEXEL přídavný makro a širokoúhlý objektiv 185 Kč
Chytrý 5m LED pásek 265 Kč
USB-C – 3.5mm jack rozdvojka 20 Kč
Chytrá zásuvka 180 
Joyroom držák mobilu na kolo 255 Kč
Koženkové pouzdro pro Samsung telefon 120 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Jsou lepší ochranné fólie, nebo skla?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)