TOPlist

5 tipů na zboží z Číny: Obaly na populární Android tablety

tipy-z-ciny-434-aliexpress-tablety-obaly-samsung-xiaomi-lenovo

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží na čínském tržišti AliExpress. Máte doma tablet a chtěli byste k němu u nějaký obal, aby nepřišly k újmě například záda či rohy, případně rovnou displej? Našli jsme pro vás několik kousků, které pasují na nejpopulárnější Android tablety. Ačkoli jsou ale jednotlivé varianty v našich tipech určeny pro konkrétní modely a značky, v daných obchodech většinou najdete stejný styl obalu či krytu i pro další.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Obal pro Xiaomi Pad 5 a 6

Klasická konstrukce „flipového“ obalu, který chrání tablet zezadu i zepředu. Přední část tvoří tři segmenty, ze kterých je možné při rozložení poskládat stojánek. Součástí je kapsa na pero. Na výběr je celkem šest barev.

Cena: 300 Kč

Pestrobarevné obaly na tablety Galaxy Tab S a A

Pokud máte v úmyslu váš Samsung tablet obalit tak, aby zářil na všechny strany, tady jste správně. Vybírat můžete z celé řady vzorů, přičemž jeden je extravagantnější než druhý. Díky zlomu na zádech je možné i tento obal použít jako stojánek.

Cena: 220 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Poloprůhledný obal pro tablety Lenovo a Xiaoxin

Designově zajímavý obal, který má pevnou zadní část čistě průhlednou a přední barevnou. Má vpředu tři skládací segmenty, takže opět může posloužit i jako stojánek. Ani prostor pro pero znovu nechybí.

Cena: 290 Kč

Obal s úchytem pro tablety Xiaomi a Redmi

Velmi robustní ochrana, která má tablet ochránit zejména při neopatrném zacházení v rukou dětí. Kromě vyklápěcích opěrek má vzadu i prostor i pro uložení pera.

Cena: 330 Kč

Magnetický obal pro tablety Samsung Galaxy S

Obaly určené přímo pro modely z nejvyšší řady Samsung tabletů, čemuž odpovídají použité materiály a také podstatně vyšší cena. I zde je k dispozici šikovná kapsa na pero.

Cena: od 360 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
TELESIN selfie tyč s trojnožkou 300 Kč
Nabíjecí stojánek pro Galaxy Watch 110
Dekorativní LED světlo se stojánkem 220 Kč
Zigbee opakovač do USB 280 Kč
UGREEN Bluetooth 5.3 adaptér do auta 300 Kč
50 ks stahovacích pásků na kabely 85 Kč
Kovový řemínek na Xiaomi Band od 140 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Máte tip na další podobné vychytávky?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)