5 tipů na zboží z Číny: Co říkáte na sonický napěňovač piva?

tipy-z-ciny-344-aliexpress-napenovac-piva

Vítejte u dalších tipů na zajímavé zboží z obchodů na serveru AliExpress. Dnes půjde o směsku produktů, které nám při běžném procházení padly do oka. Očekávejte tedy mix věcí z více oborů, přičemž hned ta první může být pro našince předmětem nekonečné debaty. Jde u ní totiž o pivo.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Sonický napěňovač piva

Akceptovatelná praktická vychytávka pro stav nejvyšší nouze, nebo kacířský produkt, který nesmí přes práh žádného českého fanouška piva? Klidně dejte vědět do komentářů, jak to vidíte vy. Nás ale určitě tento produkt zaujal. Jde o podstavec, který se snaží pomocí sonických vibrací vytvořit ode dna sklenice bublinky a tím i horní pěnu.

Cena: 500 Kč

Dvojice panelů pro ambientní osvětlení

Potřebujete v obýváků k televizi nebo do pracovny k monitoru decentní LED osvětlení, které pomůže v naladění té správné vizuální atmosféry? Mrkněte na tuto dvojici panelů, která se dá ovládat buď přes Bluetooth, nebo díky zapojení do Wi-Fi sítě (podle toho, kterou variantu si objednáte).

Cena: 780 Kč

JOOAN IP kamera / chůvička

Levná a šikovná kamerka (vyzkoušeno), mezi jejíž přednosti kromě HD či Full HD obrazu a ucházejícího nočního režimu patří například i upnutí na nástavec s volitelným náklonem. Skrze mobil se dá pozorovat živý náhled s možností dálkového otáčení záběru. K dispozici je například i oboustranné audio.

Cena: od 540 Kč

15W bezdrátová nabíječka Baseus

Pokud máte telefon či jiné zařízení s bezdrátovým nabíjecím standardem Qi, nemusíte se nutně trápit hledáním kabeláže. Jen nechejte na stole ležet tento decentní kotouč a v případě potřeby na něj mobil, sluchátka či hodinky odložte. Uvedená cena je za běžnou variantu, ale můžete objednat i magnetickou.

Cena: 450 Kč

Zámek na otisk prstu Kerui

Moderní podoba visacího zámku, který můžete pohodlně odemykat pouhým otiskem prstu. V některých situacích se to pochopitelně může ukázat jako nepraktické, ale na spoustě míst by určitě mohl takový „chytřejší“ zámeček udělat dobrou službu.

Cena: 475 Kč

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Noční světlo s pohybovým senzorem 260 Kč
Baseus držák mobilu do auta 240 Kč
Mini ohřívač FUSIYU 260 Kč
Uslion nabíjecí USB HUB 265 Kč
Chytrá RGB E27 žárovka 220 Kč
10W bezdrátová nabíječka Essager 200 Kč
TOPK PD 20W nabíječka 200 Kč

Zaujaly vás dnešní tipy? Mrkněte i na starší díly našeho seriálu:

Kolik piv si dáte týdně?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)