5 tipů na zboží z Číny: Dětské chytré hodinky z AliExpressu

tipy-z-ciny-428-aliexpress-detské-chytre-hodinky

Jsme tu s dalšími tipy na zajímavé zboží z obchodů na AliExpressu. Navážeme na nedávný díl s elektronikou pro školáky a zaměříme se přímo na dětské chytré hodinky, které mohou být vítanou „frajeřinou“ pro potomky a současně i praktickým nástrojem pro rodiče.

Evropské sklady, daň a clo

Prodejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění v evropském hospodářském prostoru. Pod cenou zboží můžete vidět větu „Price includes VAT“ neboli potvrzení, že v hodnotě je již započítána daň. Dál ale myslete na to, že zboží s hodnotou přes 150 eur se týká i clo.

Dětské hodinky LT21

Papírově druhý nejlepší model z dnešního výběru. Tyto hodinky mají displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, 2GB RAM, 4GB úložiště, možnost 4G připojení, posílání SOS zpráv, baterii s kapacitou 650 mAh, možnost lokalizace a i když se to na první pohled nezdá, tak i přední kamerku pro videohovory. Nechybí krytí IP67 ani český jazyk v systému. K dispozici je černá, modrá a růžová varianta.

 Cena: 1 000 Kč

Dětské hodinky Q12

Tento podstatně levnější model má 400mAh baterii, displej s rozlišením 128 x 128 pixelů, 32MB RAM a úložiště a také mnohem viditelnější objektiv. Ani s češtinou nepočítejte. Pokud ale chcete zkusit hodinky za pár stovek…

Cena: 340 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Dětské chytré hodinky K9

Těsně nejlepší dětské hodinky z dnešního výběru. V porovnání s prvním uvedeným modelem mají vyšší kapacitu baterie, konkrétně 1 000 mAh. Jinak jsou si velmi podobné jak parametrově, tak i vzhledově.

Cena: 1 040 Kč

Elegantní hodinky pro děti

Zatímco předchozí modely sázejí hlavně na klasickou kombinaci modré a růžové barvy a matné zpracování, tyto hodinky, ačkoli jsou skutečně také určeny dětem a mají odpovídající funkce, jsou k dispozici v klasických variantách černé, bílé a růžové.

Cena: 890 Kč

Robustní dětské chytré hodinky

Prav opak předchozího případu. Tento model je dost robustní a na ruce bude působit jako vesmírný ovládací panel. Ani zde nechybí například kamera, voděodolnost (u vybraných verzí) nebo SOS tlačítko. Čeština ovšem přítomna není.

Cena: 380 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Další zajímavosti s cenou do 300 Kč

Výběr dalších produktů, které stojí pár korun. I tak by vám ale mohly usnadnit či zpříjemnit život, tak je omrkněte.

Produkt Cena
Držák na mobil / tablet do auta 180 Kč
Baseus BT 5.1 USB adaptér 160
20mm a 22mm řemínky na hodinky od 35 Kč
Lampa s magnetickým připínáním 260 Kč
Světýlko na čtení 190 Kč
Sluchátka na spaní 200 Kč
Skládací stojánek na mobil / tablet 175 Kč

Pošlete nám vaše tipy!

Pokud máte dobrou zkušenost s produktem, který jste pořídili na AliExpressu a který byste chtěli doporučit ostatním, neváhejte nám o něm napsat do komentáře.

Zaujaly vás dnešní tipy? Podívejte se i na starší díly našeho seriálu:

Jaké máte zkušenosti s dětskými hodinkami?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)