5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #210: Lenovo HW02 a další

Lenovo HW02–tipy z ciny

Krokoměr Lenovo HW02, univerzální flash disk, podložka pod myš Marvel a další. Vítáme vás u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů, který je tu s vámi každou středu.

1) Krokoměr Lenovo HW02

Poohlížíte se po stylovém krokoměru a jste zároveň fanoušky společnosti Lenovo? Možnou variantou je krokoměr Lenovo HW02, který tyto dvě podmínky splňuje. Jedná se o běžný krokoměr, který nabídne možnost sledovat vaše aktivity, srdeční tep či spánek. Nechybí samozřejmě ani voděodolná konstrukce IP67 či podpora Bluetooth pro propojení s mobilním telefonem. Náramek dokáže následně vibrovat při příchozích notifikacích na telefonu. Díky OLED displeji se i bez mobilního telefonu můžete ihned podívat, kolik již máte za den dokončených kroků apod. Lenovo HW02 je konkurencí k náramku Xiaomi Mi Band.

Lenovo HW02 – vlastnosti

 • Bluetooth: 4.0
 • výdrž: až 10 dní
 • voděodolnost: IP67
Lenovo HW02

Cena: 895 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 4 tipy)

2) Podložka pod myš Marvel

Fanoušky komiksů či filmů od Marvela jistě potěší náš druhý tip. Jedná se o podložku pod myš, která nese logo a vzory této společnosti. Na výběr je mezi několika barevnými variantami. Nejedná se přitom o běžnou podložku pod myš, ale o rozměrnou podložku s rozměry 90 x 30 cm. To znamená, že na tuto podložku můžete umístit nejen myš, ale i třeba klávesnici. Případně může sloužit jen jako dekorace.

Marvel podložka

Cena: 257 Kč (Aliexpress)

– zaslal Martina Mašková (celkově 1 tip)

3) Držák do auta a vůně v jednom

Držáků do auta je na čínském trhu opravdu spoustu, ať už se jedná o běžné držáky, magnetické držáky či kombinace držáku a bezdrátové nabíječky. Dnes si ale představíme trochu netradiční kombinaci – magnetický držák do auta a vůni. Díky tomu budete mít mobilní telefon na dosah a vzhledem k tomu, že je držák umístěn na mřížce klimatizace, bude zároveň reprodukovat do interiéru příjemnou vůni.

držák do auta a vůně v jednom

Cena: 113 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 4 tipy)

4) Univerzální flash disk

Mobilní telefony dnes zvládají pracovat s flash disky, většinou na to však potřebujete redukci, protože flash disk není vybaven potřebným konektorem. Náš předposlední tip ovšem ukazuje flash disk, který je vybaven hned čtyřmi konektory. Díky tomu lze zapojit flash disk do běžného počítače a do telefonů s USB-C, MicroUSB i Apple Lightning. Pokud máte doma více zařízení s různými konektory a chcete mezi nimi přesouvat data, jedná se o šikovnou možnost.

univerzální flash disk

Cena: 271 Kč (TinyDeal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 3 tipy)

5) Doplněk proti zamotání kabelů

Dnešní seriál zakončíme tipem, který se opravdu hodí. Stává se vám často, že se zamotá kabel od sluchátek či třeba nabíječky? Tento jednoduchý doplněk zajistí, aby se to už vícekrát nestalo. Stačí jím převázat daný kabel a secvaknout k sobě magnetické konce. Velice jednoduché, ale přitom účinné řešení.

doplněk proti zamotání kabelu

Cena: 30 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 3 tipy)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 216. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)