Google se opět spojil s Marvelem. Výsledkem je pět nových superhrdinů v Playmoji

playmoji-avengers-endgame-google

Už za týden se do kin dostane obrovsky očekávaný film Avengers: Endgame, který zakončí příběh jedné éry Marvelu. Google už v minulosti s Marvelem spolupracoval. Výsledkem byly například Avengers postavy pro rozšířenou realitu ARCore. Nyní společnost oznámila pět nových hrdinů, které se přidávají. Jedná se o War Machine, Thora, Black Widow, Rocketa a Captain Marvel.

V Playmoji se nachází pět nových hrdinů ze světa Marvel filmů

Podobně jako ostatní pohyblivé samolepky Playmoji, i těchto pět nových hrdinů využívá AI a strojové učení. Dokážou v reálném čase reagovat na to, co se děje kolem, jaké další postavy se nachází na místě apod. Dokonce reagují na vaše výrazy v obličeji. Díky využití ARCore se navíc velmi dobře dají “vložit” do reálného světa.

google pixel playground playmoji avengers endgame

Už dříve se v balíčku Avengers objevily postavy jako Iron Man, Captain America, Hulk, Nebula či Okoye. Zároveň se od spuštění rozšířila podpora. Nejprve byly dostupné pro Pixel 3 telefony od Googlu, postupně se ale dostaly i na starší Pixel 1 a Pixel 2.

Pixel 3 + Marvel Studios‘ Avengers: Endgame

Pixel 3 + Marvel Studios‘ Avengers: Endgame

Společnost zároveň vytvořila krátké komerční video, kde zachycuje různé osoby, které v universu Avengers využívají Asistenta Google a jiné funkce spojené s produkty společnosti. Nové playmoji už jsou k dispozici ke stažení z Google Play.

Playground: Marvel Studios' Avengers: Endgame
Playground: Marvel Studios' Avengers: Endgame

Těšíte se na film Avengers: Endgame?

Zdroj: 9to5google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)