5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #190: Baseus powerbanka, nabíječka do auta a další

baseus powebanka

Baseus powerbanka s kapacitou 20 000 mAh, bezdrátová nabíječka do auta, držák pro hráče a další. Je středa a my vás vítáme u dalšího dílu seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů.

1) Baseus powerbanka 20 000 mAh

Společnost Baseus je velice oblíbená kvůli výbornému poměru kvalita/cena. Dnes pro vás máme tip na powerbanku, která nabídne úctyhodnou kapacitu 20 000 mAh. Nechybí dvojice USB-A konektorů a jeden USB-C pro nabíjení dalších zařízení. V jeden čas tak můžete dobíjet až 3 různá zařízení. Na těle má navíc powerbanka displej s ukazatelem kapacity a podporuje i rychlonabíjení QC 3.0.

Baseus powerbanka – vlastnosti

 • kapacita: 20 000 mAh;
 • konektory: 2x USB-A, 2x USB-C,
 • podpora rychlonabíjení, ukazatel kapacity.
baseus powerbanka

Cena:  581 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 5 tipů)

2) Bezdrátová nabíječka a držák do auta

U značky Baseus ještě zůstaneme, nyní se ale přesuneme k příslušenství do automobilů. Další náš tip představuje držák telefonu a bezdrátovou nabíječku v jednom. Díky tomu stačí telefon jen strčit do nabíječky a o více se starat nemusíte – automaticky dojde k nabíjení telefonu. Konstrukce navíc sama pozná, že jste do ní vložili telefon, a semkne čelisti. Vložení a upevnění telefonu je tak snadné.

baseus nabíječka do auta

Cena: 436 Kč (Aliexpress)

3) Držák telefonu pro hráče

Nyní se zaměříme na hráče mobilních her. Třetím tipem je totiž speciální držák, do kterého se vsadí mobilní telefon a vznikne herní ovladač. Díky tomu je snazší telefon při hraní držet a ovládat. Nechybí ani speciální ovladač na dotykový displej, díky kterému na displeji vznikne analogový ovladač. Konstrukce je flexibilní a přizpůsobí se šířce vašeho telefonu.

herní ovladač

Cena: 320 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 3 tipy)

4) Organizér kabelů

Máte na stole spoustu kabelů, ve kterých se občas člověk ztrácí a nevypadají hezky? Hezkým řešením je tento organizér od společnosti Ugreen, který vám s tím pomůže. Jednoduše jej nalepíte na hranu stolu a následně do něj začleníte kabely. Cena je přitom směšně nízká.

organizér kabelů

 

Cena: od 58 Kč (Aliexpress)

– zaslal Jaroslav Urban (celkově 2 tipy)

5) Bezdrátový zvukový přijímač

Mohou nastat situace, kdy máte doma kvalitní reproduktor s 3,5mm vstupem, ale chtěli byste si na něm přehrávat hudbu bezdrátově – například rovnou z mobilního telefonu. Jak toho docílit? Stačí si pořídit tento Bluetooth zvukový přijímač, který se propojí s reproduktorem standardním kabelem a s telefonem či jiným zařízením pak skrze Bluetooth (standard 4.2 s aptX). Zařízení je napájeno skrze MicroUSB kabel.

bezdrátový přijímač

 

Cena: 424 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů. Podívejte se také na Vánoční speciál se 100 tipy.

O co budeme hrát?

 • 1. místo – cena v hodnotě 10 dolarů
 • 2. místo – cena v hodnotě 7 dolarů
 • 3. místo – cena v hodnotě 3 dolarů
xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 194. díle seriálu.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Baseus powerbanka nebo nabíječka do auta?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)