5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #140: Xiaomi svítilna, powerbanka a další

xiaomi svitilna-tipy z ciny

Středeční dopoledne znamená, že tu máme další nášup 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. V dnešním díle na vás čeká Xiaomi svítilna a powerbanka v jednom, vybavená a levná sluchátka, chytrá zásuvka a TVBox s Windows 10.

1) Xiaomi svítilna a powerbanka v jednom

Dnešní seriál začneme tipem na zboží od známé společnosti Xiaomi. Tím je Xiaomi svítilna a powerbanka v jednom. Tato kombinace poslouží jako šikovný pomocník v momentě, kdy potřebujeme silný zdroj světla a zároveň dokáže i nabíjet mobilní telefon. Díky kapacitě baterie 3350 mAh lze většinu telefonů nabít skoro do plné kapacity, což často může opět zachránit situaci. Cena je navíc příjemně nízko.

Xiaomi svítilna – vlastnosti

 • zdroj světla s 240 lm,
 • kapacita powerbanky 3350 mAh,
 • výdrž 216 minut plného svícení,
 • výstup 5 V a 1 A.

 

xiaomi svitilna-tipy z ciny

Cena: 414 Kč (GearBest)

– zaslal Dominik Neradil (celkově 3 tipy)

2) TV Box s Windows 10

Chytré TV boxy se staly oblíbeným doplňkem domácností, protože dokážou i z “hloupé” televize udělat zajímavé multimediální centrum. Většinou si zde představujeme TV boxy s Androidem, dnes ale uděláme výjimku a představíme si HDMI stick s Windows 10. Ten lze stejně jako jiné TV boxy připojit k televizi pomocí HDMI konektoru. Získáme tím nejen multimediální centrum pro přehrávání filmů a hudby, ale i třeba možnost využívání programů a aplikací z Windows 10.

HIGOLE D2 – vlastnosti:

 • CPU: Intel Cherry Trail T3 Z8350
 • GPU: Intel Gen 8-LP
 • RAM: 2 GB
 • Úložiště: 32 GB
 • OS: Windows 10
 • Konektivita: 2,4 GHz WiFi, Bluetooth 4.0, HDMI, RJ45, USB-A, MicroSD

 

HIGOLE D2-nakupy v cine

Cena: 2072 Kč (GearBest)

– zaslal Zbyněk Trnka (celkově 2 tipy)

3) Vybavená sluchátka KZ ZS6 v akci

Pokud se poohlížíte po výborně hrajících sluchátkách za příznivou cenu, máme pro vás užitečný tip – sluchátka KZ ZS6, která nyní v akci stojí 650 Kč. Se svou cenou nabídnou výborný zvuk, kovové zpracování i odpojitelná sluchátka. To se hodí v případě, že byste je chtěli používat i jako bezdrátová. Stačí totiž dokoupit tuto sadu.

KZ ZS6-eshopy v cine xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 642 Kč (GearBest)

4) Redukce USB-C na MicroUSB

Velice často se poohlížíme po redukci, která nám z MicroUSB koncovky udělá konektor USB-C. Jedná se hlavně o případy, kdy máme doma stávající kabely od starších telefonů a koupíme si přístroj s USB-C. Co když ale potřebujeme přesný opak? Máme USB-C kabel a chtěli bychom jej použít pro přístroj s MicroUSB konektorem. Pak se hodí tato jednoduchá redukce.

redukce USB-C MicroUSB-cinske obchody

Cena: 62 Kč (Aliexpress)

5) Levná zásuvka s podporou Google Home

Přemýšlíte, jak na dálku ovládat napájení nějakého spotřebiče? Jak jej ovládat nejen pomocí mobilního telefonu, ale i třeba přes Google Home? Odpovědí je tato chytrá zásuvka. Do ní lze připojit libovolné zařízení a ovládat jeho napájení skrze mobilní telefon či další služby (Google Assistant či Amazon Alexa). Díky USB portu může navíc posloužit i jako nabíječka mobilního telefonu či jiného zařízení.

chytra zasuvka-nakupy v cine

Cena: 331 Kč (Tinydeal)

– zaslal Jozef Doliňák (celkově 2 tipy)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

---> Pro hlasování je potřeba se přihlásit! <---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 147. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

Který z našich tipů vás zaujal nejvíce? Xiaomi svítilna nebo třeba sluchátka?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)