5 povedených placených her, které můžete nyní stahovat zdarma

hitman sniper android stahovat zdarma

Nemáte zrovna co hrát na svých Android telefonech a tabletech? Máme pro vás řešení, na Google Play se nyní sešlo několik zajímavých her, které jsou normálně placené, ale nyní v akci je můžete po omezenou dobu stahovat zdarma. Pojďme se na ně podívat.

Stahovat zdarma můžete například Hitman Sniper

Pomyslným tahounem tohoto článku je rozhodně Hitman Sniper. Mnozí z vás určitě znají herní sérii Hitman, kde hrajete za holohlavého nájemného zabijáka s ikonickým tetováním čárového kódu. Na Android je k dispozici například tahová hra z této série. Hitman Sniper má mnohem blíže k PC hrám. Má povedenou 3D grafiku, už podle názvu je jasné, že své cíle bude potřeba likvidovat odstřelovací puškou. Průměrné hodnocení má hra na Google Play 4,5.

Hitman Sniper
Hitman Sniper

Jako druhou hru zde máme Collect or Die. Jde o kombinaci Super Mario a postavičky Stickmana, se kterým musíte projít až na konec každé úrovně. Rozdíl je v tom, že hráče zde nečekají želvy a propasti, ale zbraně a nástroje, které mají za úkol Stickamana zničit. Průměrná známka na Google Play je v době psaní článku 4,4.

Collect or Die
Collect or Die

I fanoušci starších RPG her a tower defense strategií si dnes přijdou na své. Dungeon Defense má perfektní hodnocení 4,8, kdy rovnou 21 tisíc lidí hlasovalo pro plný počet. Ve hře ovládáte kostlivce a zároveň máte i partu dalších postav, které můžete vylepšovat. Následně se bráníte hordám nepřátel. Jednoduchá ale návyková hratelnost.

Dungeon Defense
Dungeon Defense

Poslední dvě hry se nazývají Linia a The Ball Reach. První jmenovaná je logická puzzle hra, která má podobnou mechaniku jako Fruit Ninja, nicméně zde je to hodně složitější. Potřeba je trpělivost, přesnost a rychlé reakce. Když je řeč o trpělivosti, tak tu budete potřebovat i u The Ball Reach, kde musíte dostat kuličku do cíle a vyhnout se všem propastem a překážkám. Další slevy a akce na aplikace či hry můžete sledovat na naší speciální stránce Slevy na Aplikace.

TheBallReach
TheBallReach

Stáhli jste si některou z her výše? Jaké jsou zatím vaše zkušenosti?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)