Menu

5 povedených placených her, které můžete nyní stahovat zdarma

Nemáte zrovna co hrát na svých Android telefonech a tabletech? Máme pro vás řešení, na Google Play se nyní sešlo několik zajímavých her, které jsou normálně placené, ale nyní v akci je můžete po omezenou dobu stahovat zdarma. Pojďme se na ně podívat.

Stahovat zdarma můžete například Hitman Sniper

Pomyslným tahounem tohoto článku je rozhodně Hitman Sniper. Mnozí z vás určitě znají herní sérii Hitman, kde hrajete za holohlavého nájemného zabijáka s ikonickým tetováním čárového kódu. Na Android je k dispozici například tahová hra z této série. Hitman Sniper má mnohem blíže k PC hrám. Má povedenou 3D grafiku, už podle názvu je jasné, že své cíle bude potřeba likvidovat odstřelovací puškou. Průměrné hodnocení má hra na Google Play 4,5.

Hitman Sniper
Hitman Sniper
Developer: SQUARE ENIX Ltd
Price: CZK 31.99+

Jako druhou hru zde máme Collect or Die. Jde o kombinaci Super Mario a postavičky Stickmana, se kterým musíte projít až na konec každé úrovně. Rozdíl je v tom, že hráče zde nečekají želvy a propasti, ale zbraně a nástroje, které mají za úkol Stickamana zničit. Průměrná známka na Google Play je v době psaní článku 4,4.

Collect or Die
Collect or Die
Price: CZK 59.99

I fanoušci starších RPG her a tower defense strategií si dnes přijdou na své. Dungeon Defense má perfektní hodnocení 4,8, kdy rovnou 21 tisíc lidí hlasovalo pro plný počet. Ve hře ovládáte kostlivce a zároveň máte i partu dalších postav, které můžete vylepšovat. Následně se bráníte hordám nepřátel. Jednoduchá ale návyková hratelnost.

Dungeon Defense
Dungeon Defense
Developer: GameCoaster
Price: CZK 26.99+

Poslední dvě hry se nazývají Linia a The Ball Reach. První jmenovaná je logická puzzle hra, která má podobnou mechaniku jako Fruit Ninja, nicméně zde je to hodně složitější. Potřeba je trpělivost, přesnost a rychlé reakce. Když je řeč o trpělivosti, tak tu budete potřebovat i u The Ball Reach, kde musíte dostat kuličku do cíle a vyhnout se všem propastem a překážkám. Další slevy a akce na aplikace či hry můžete sledovat na naší speciální stránce Slevy na Aplikace.

Linia
Linia
Price: CZK 54.99
The Ball Reach
The Ball Reach
Developer: K Games.
Price: CZK 19.99

Stáhli jste si některou z her výše? Jaké jsou zatím vaše zkušenosti?

Zdroj: phonearena.com

 

Komentáře

MaXi

15.11.2017 13:37

Diky za tip, mozna mrknu na Hitmana a Collect or die, to vypada zajimave :)

cardi

15.11.2017 15:39

kraviny jedna jak druha

Vorel_vorel

Vorel Vorel -26

15.11.2017 18:09

Vždycky stahuju placené hry zdarma !

RSS (komentáře k článku)