Hra Fruit Ninja: Smartphonový trhák nově ve virtuální realitě

Fruit Ninja – náhleďák

V době, kdy se smartphony začínaly stávat nezbytnou součástí našich životů, se objevila se hra, která se stala trhákem. Neexistoval snad nikdo, kdo by ji alespoň nezkusil. Když řekneme „Fruit Ninja“, každému se přesně vybaví sekání ovoce létající po displeji. Nyní nastává nová doba – smartphony již jsou mainstream a do světa uživatelů čím dál více proniká virtuální realita. A to je přece naprosto ideální možnost, jak hru Fruit Ninja přivést na novou úroveň.

Fruit Ninja právě vychází pro HTC Vive

Ve VR verzi bude ovoce létat doslova všude okolo vás. Vy ale máte v rukou katany (japonské meče), kterými můžete ovoce snadno rozseknout. Jenže už to nebude tak jednoduché jako na displeji smartphonu. Zde se již v plné parádě pracuje s třetím rozměrem, takže budete muset zapojit i další části těla, nejen své prsty.

Hra ještě není dokončená na 100 %, ale již nyní si ji mohou hráči zahrát díky předčasnému přístupu. Je ale třeba za ni zaplatit. Naštěstí  je právě teď v obchodě Steam za 20 % ceny. Tato cenovka ale vydrží jen omezenou dobu. Později pak, podle webu vývojářů, dojde i na verzi pro Oculus Rift.

Fruit Ninja Classic
Fruit Ninja Classic

Zdroj: engadget.com

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)