Hra Hitman: Sniper přichází – zabiják s číslem 47 opět v akci

hitman-sniper

Nájemného zabijáka s kódovým číslem 47 známe především z herní série pro PC, dostal se ale také na filmová plátna. Jako hra zamířil Hitman do telefonů již v minulosti, možná ale trochu ve zvláštní formě tahové strategie, což bylo na jinak akční tituly pro PC neobvyklé. I přesto si tento titul vysloužil velmi kladná hodnocení. Nyní přichází do Google Play od stejných tvůrců další Hitman, tentokrát s označením Hitman: Sniper, které přímo napoví, o čem hra bude. Vaší hlavní zbraní a herní náplní bude totiž odstřelovací puška, se kterou budete muset zneškodnit spousty nepřátel. Na hráče čeká okolo 150 misí, takže se máte rozhodně na co těšit.

Hitman: Sniper

Smutnější je pouze fakt, že hra Hitman: Sniper přichází s vyšší cenovkou 184 Kč. To je cena, kterou většina hráčů nejspíše nebude ochotna zaplatit, na druhou stranu se jistě dočkáme spousty slevových akcí, takže stačí být trpělivý.

Hitman Sniper
Hitman Sniper

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)