Menu

Hra Hitman: Sniper přichází – zabiják s číslem 47 opět v akci

Nájemného zabijáka s kódovým číslem 47 známe především z herní série pro PC, dostal se ale také na filmová plátna. Jako hra zamířil Hitman do telefonů již v minulosti, možná ale trochu ve zvláštní formě tahové strategie, což bylo na jinak akční tituly pro PC neobvyklé. I přesto si tento titul vysloužil velmi kladná hodnocení. Nyní přichází do Google Play od stejných tvůrců další Hitman, tentokrát s označením Hitman: Sniper, které přímo napoví, o čem hra bude. Vaší hlavní zbraní a herní náplní bude totiž odstřelovací puška, se kterou budete muset zneškodnit spousty nepřátel. Na hráče čeká okolo 150 misí, takže se máte rozhodně na co těšit.

Hitman: Sniper

Smutnější je pouze fakt, že hra Hitman: Sniper přichází s vyšší cenovkou 184 Kč. To je cena, kterou většina hráčů nejspíše nebude ochotna zaplatit, na druhou stranu se jistě dočkáme spousty slevových akcí, takže stačí být trpělivý.

Hitman Sniper
Hitman Sniper
Developer: SQUARE ENIX Ltd
Price: CZK 31.99+

zdroj: androidauthority.com

 

Komentáře

Pavel

Pavel

6.6.2015 14:19

Za me super ,konecne sniperova hra jak ma bejt!

uchošťour

uchošťour

6.6.2015 14:45

Není to sice reakce přímo na Hitmana…..série Pařba na víkend tento víkend nebude, skončila úplně nebo jsem jen slepej?

Oldazcihelny

Oldazcihelny

z aplikace
6.6.2015 15:33

uchošťour jsi slepej ,už psali že jim odjel redaktor co dělá právě hry na víkend až se vrátí tak zase budou ,jsou jen lidi a né roboti vy taky nejste dokonalý tak to nechtějte po druhých jsme ken lidi i ze světa androida mají právo na volno a odpočinek

Sarrow

Sarrow

6.6.2015 15:56

Paráda, ale jen jedna mapa…

uchošťour

uchošťour

6.6.2015 22:25

“Oldazcihelny” Co hned tak zhurta, normálně jsem se zeptal, bez jakýhokoli napadání nebo ostrýho výrazu na adresu kohokoli, tak klídek. Jestli to bylo někde psaný tak OK, stačí to normálně napsat, nečtu tu všechno.

Fotr

Fotr

8.6.2015 10:30

@Oldazcihelny tak on taky asi neodjel ze dne na den, stačilo to napsat do posledního dílu, že bude přestávka. Jenže to by se muselo myslet pročtenářsky a ne mít na háku ;-)

Zdeminem

zdeminem 0

z aplikace
8.6.2015 19:09

Oldazcihelny: my jsme ale bručoun… co se vztekáš, slušně se zeptal tak hned nevyskakuj, nebo ti praskne cévka… btw jak víš, že není dokonalý? Já třeba jsem… :-P

RSS (komentáře k článku)