Herní pecky Lara Croft GO a Hitman GO v 80% slevě

Square Enix hry

Herní pecky Lara Croft GO a Hitman GO jsme již v našich článcích zmiňovali několikrát, protože se jedná rozhodně o povedené tituly. Pokud jste s nákupem těchto dvou her dosud váhali, možná vám to dnes usnadníme – obě herní pecky jsou totiž nyní v 80% slevě, takže za ně zaplatíte pouhých 25 korun.

Herní pecky Lara Croft GO a Hitman GO

Pokud jste po přečtení názvu her očekávali akční nářez, ve kterém bude záležet především na přesnosti mušky a reflexům, budete překvapeni. Oba tituly s přídavkem GO jsou totiž spíše tahovou strategií a daleko více budete muset u hry přemýšlet. Doslova promýšlet každý tah.

Obě hry sází na stejný koncept a mění se v podstatě jen zasazení do prostředí a příběhová linie – ve hře Hitman se ocitáte v roli nájemného zabijáka, který musí vykonat úkol nejlépe bez povšimnutí všech v okolí. Známou pistolnici s vnadnými křivkami snad není nutné ani představovat – vaším úkolem bude prohledávat prostředí i zdolávat některé překážky.

herní pecky lara-croft
Lara Croft GO
Lara Croft GO

Využijete této užitečné slevy?

zdroj: app-sales.net

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)