Menu

Jak vybrat dovolenou přímo z mobilního telefonu?

nahled

Léto pomalu, ale jistě klepe na dveře a k němu nepochybně patří skvělá dovolená. Čas pro její naplánování se však krátí, proto si dnes představíme 5 aplikací, které vám právě s touto disciplínou pomohou. Díky nim celé zařizování zabere jen pár minut. Z pohodlí svého gauče vyberete destinaci, najdete ubytování, rezervujete jízdenku či letenku a můžete vyrazit na cestu do slunného ráje.

1. TripAdvisor

Pravděpodobně nejpopulárnější cestovní aplikace obsahující obrovskou databázi hotelů po celém světě. Vyniká především skvělou dostupností a jednoduchostí. Nalezneme zde fotografie jednotlivých hotelů a jejich okolí, informace o aktivitách na daném místě, hodnocení restaurací a mnoho dalšího. Hlavní základnu tvoří samotní uživatelé, neboť mají možnost přidávat vlastní názory, hodnocení, fotografie a videa.

TripAdvisor 1         TripAdvisor 2         Screenshot_2015-05-26-09-53-29

2. trivago – hotelový vyhledávač

Tento pomocník vám pomůže s vyhledáním hotelu, který je šitý na míru přímo pro vás. Stačí jen zvolit hodnocení kvality, cenovou kategorii a o zbytek se již postará samotné trivago. Porovná ceny jednotlivých hotelů ve zvolené oblasti a vybere pro vás ten nejlevnější. Výjimkou nejsou ani fotografie a uživatelské hodnocení ubytování.

Trivago 1         Trivago 2         Trivago 3

trivago: Hotels & Travel
trivago: Hotels & Travel
Developer: trivago
Price: Free

3. Booking.com

Také Booking.com nám pomáhá s výběrem toho správného hotelu. Jediné, co k tomu potřebuje, je informace o datu ubytování a počtu osob. S rozhodováním vám mohou pomoci také autentická hodnocení uživatelů, díky kterým jednoduše nebudete kupovat zajíce v pytli.

Booking 1         Booking 2         booking 3

4. Dovolená – levné letenky

Tato jednoduchá aplikace slouží k vyhledávání akčních letenek. Shromažďuje informace o zájezdech a letenkách za akční cenu a následně nám je předkládá. Využívá k tomu sledování nejznámějších českých serverů, které se věnují zájezdům. Díky tomu se vždy dozvíme o zájezdu nebo letence „last minute“ právě v čas.

Dovolená 1         Dovolená 2         Dovolená 3

5. Letenkysnadno.cz

Pokud nám některá z předchozích aplikací pomohla vybrat a zarezervovat ten správný hotel, nezbývá nic jiného, než rezervovat letenku a vyrazit. Právě proto je ten správný čas nainstalovat Letenkysnadno.cz, ta pro nás vyhledá ten správný let. U každé nabídky vidíme například konečnou cenu či celkovou dobu letu. Poté už je pouze na nás, zda dáme přednost pohodlí a času před financemi.

Letenky 1         Letenky 2         Letenky 3

letenkysnadno.cz
letenkysnadno.cz

A kam se letos na dovolenou chystáte vy?

 

Komentáře

Trip

Trip 0

z aplikace
27.5.2015 9:50

TripAdvisor, si myslím, že je na dovču to nejlepší.

jenda

jenda

27.5.2015 12:11

Na letenky je nejlepší SkyScanner. Jinak TripAdvisor třeba po Asii má nevýhodu, že potřebuje wifi, která tam ne vždy je.

jana

jana

22.6.2015 11:17

Kam na dovolenou? Pronajměte si chatku nebo chalupu v některé z rekreačních oblastí na http://nemovitosti-reality.hyperinzerce.cz/inzerce-rekreacni-objekty/!

RSS (komentáře k článku)