Menu

Switch a další hry od Playbox zdarma!

Playbox je vývojářská firma stojící za titulem Bang Bang Racing, což je závodní hra s auty. V blízké době budou ke stažení na Android Marketu další jejich tři hry, kde všechny budou zdarma. První z nich, Switch, si již můžete stáhnout, na další dvě je potřeba ještě čekat.

Switch je závodní futuristická hra a vaším úkolem je ujet po dráze co nejdál a přitom se vyhýbat překážkám. Velice jednoduché, ale zábavné s pěkným grafickým kabátkem. Hra funguje i na tabletech, na kterých je to opravdu pěkná podívaná.

Switch
Playbox
Verze1.1 (22. 7. 2011)
Velikost14 MB
2.2+


Zdarma

Další hrou bude Angry Wife a ne, nebudete v ní házet zuřivými manželkami po nepřátelích. V této hře se vžijete do role manžela a budete zachraňovat vlastní majetek, který vám vaše naštvaná manželka vyhazuje z oken baráku.

Poslední, tedy třetí, hrou je House of Golf. Půjde o golf, který se bude odehrávat v různých pokojích v bytě (kuchyně, koupelna, ložnice, …). Graficky bude hra založena na jejich první hře, tedy Bang Bang Racing.

 

Komentáře

David

David

2.8.2011 21:35

Diky za zpravy, svetandroida je asi nejlepsi Android portal u nas. Jen mi trochu vadi gramaticka uroven zprav. (vim, pisu bez hacku a carek, ale gramatiku by mel ovladat kazdy, kdo pise pro verejnost)

Wexter

Tomáš Očadlýgrafik 2

2.8.2011 21:36

Díky. Na své gramatice stále pracuji :)

Eugi

Eugi

3.8.2011 9:59

Nemuzete prosim pridat odkaz na House of Golf na marketu? Nemuzu ji tam najit. Nechapu, jak muze mit firma ktery vyrostla na vyhledavaci, tak debilni vyhledavani ve sve vlastni aplikaci.

Eugi

Eugi

3.8.2011 10:01

Aha, sorry. Nectu a proto si sypu popel na hlavu :( Nicmene muj nazor na to vyhledavani na marketu plati.

Wexter

Tomáš Očadlýgrafik 2

3.8.2011 10:01

Eugi: zkuste si nejprve pořádně přečíst článek, je v něm napsáno, že vydali zatím pouze tu první hru z těch tří. Čili golf a naštvaná manželka ještě není.

Mem

Roman Nepšinský 0

3.8.2011 11:50

Ten Switch je pěkný, přijde mi i zábavnější než SpeedX 3D

RSS (komentáře k článku)