10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů – vyhlášení soutěže #2

ZUK4c8a75_e_shop

Náš pravidelný seriál 10 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů již urazil dlouhou cestu a překročil hranici 15 dílů. Co to znamená? Že je na čase odměnit další tři čtenáře, kteří nás nejvíce zásobili velmi zajímavými tipy. Právě tipy na zajímavosti od našich čtenářů tvoří náš seriál, který si u vás získal velkou oblibu. Jak jsme soutěžili? První tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce zajímavých tipů (tedy těch, které jsme zařadili do některého z našeho dílu), vyhrávají hodnotné ceny. Jelikož nám do redakce přichází stále obrovské množství tipů, je důležitá také rychlost čtenářů (tipy procházíme podle času zaslání).

O co jsme soutěžili?

zboží - svítící USB kablík

 

Seznam výherců

  1. Jiří Hnik (8 tipů) – USB kablík s animací nabíjení

  2. Roman Michta (6 tipů) – Google Cardboard

  3. Tomáš Kania (3 tipy) – plastová postavička Androida

Výhercům moc gratulujeme! Jednotliví výherci budou kontaktováni na e-mail.

Další díly přicházejí, soutěžte s námi!

Náš pravidelný seriál nekončí. Stále máme od našich čtenářů velký počet tipů, které navíc každým dnem přibývají. S 16. dílem navíc startujeme nové kolo soutěže, kdy všichni začínají opět s 0 na svém „kontě“. Chcete vyhrát zajímavé ceny? Tak neváhejte a zašlete nám zajímavý tip na čínské zboží.

Pro hlasování z naší aplikace klikněte zde.

Předchozí díly seriálu

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)