10 herních klasik ve slevě. Ušetřete a zahrajte si to nejlepší

10 herních klasik ve slevě. Ušetřete a zahrajte si to nejlepší

Ve Spojených státech mají ve čtvrtek významný svátek – Den díkůvzdání. Den po něm následuje Černý pátek, který doprovázejí obrovské výprodejové akce. Ty už s předstihem zasáhly i obchod Google Play. Přinášíme seznam 10 herních klasik ve slevě. Ušetřete a zahrajte si to nejlepší.

Hry s nádherným grafickým zpracováním

Určitě musíme začít sérií Monument Valley. Oba díly patří k tomu nejlepšímu, co na svých telefonech můžete pořídit. Jedná se o logické hry, které jsou graficky ztvárněny do podoby optických iluzí. U prvního je 75% sleva, u druhého dokonce přes 80 %. Oba nesou stejnou cenovku – 27 Kč. Další krásná hra – a dokonce česká – je pohádkově vypadající Samorost 3. Ten koupíte už za 20 Kč, tedy o 80 % levněji. Třetím do party je Don’t Starve: Pocket Edition, jenž dost možná znáte z PC. V omezené akci lze pořídit za 27 Kč.

Monument Valley
Monument Valley
Monument Valley 2
Monument Valley 2
Don't Starve: Pocket Edition
Don't Starve: Pocket Edition

“RPGéčka” pro náročné

Star Wars: KOTOR už patří mezi herní klasiky. Budete bránit stranu dobra nebo podlehnete svodům temné strany síly? Zvolit si můžete za 80 Kč (sleva 68%). Pokud máte raději 2D, tak by vás mohlo zaujmout FINAL FANTASY TACTICS : WotL, které je zlevněné o 70 % na 95 Kč.

Slevy Star Wars KOTOR
Star Wars™: KOTOR
Star Wars™: KOTOR
FINAL FANTASY TACTICS : WotL
FINAL FANTASY TACTICS : WotL

Ostatní kvalitní hry ve slevě

Age of Civilizations vás za 20 Kč (55 %) nechá zkusit dobít svět. V Motorsport Manager Mobile 3 se z vás zase stane manažer vlastní formulové stáje. Celá sranda je naceněna na 27 Kč, tj. více než 75 % z ceny dolů. Formule vás neberou, máte raději puzzle? The Room: Old Sins vás potěší a bude vás stát jen 35 Kč. Pokud jste fandy Her o Trůny, tak hra z tohoto prostředí – Reigns: Game of Thrones je slevena o 35 % na 70 Kč.

Age of History
Age of History
The Room: Old Sins
The Room: Old Sins
Reigns: Game of Thrones
Reigns: Game of Thrones
Motorsport Manager Mobile 3
Motorsport Manager Mobile 3

Tímto náš seznam 10 herních klasik ve slevě končí. Ale vzhledem k blízkosti Černého pátku, tak se brzy objeví ve slevách určitě i mnoho dalších her.Na našem webu pravidelně sledujeme slevy na aplikace či hry. Náš hlídač slev se aktualizuje několikrát denně.

Hráli jste některou z uvedených her? Které další hry byste doporučili ostatním?

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)