Menu

Česká hra Samorost 3 přiletěla na Google Play

Většina lidí, kteří se jen okrajově zajímají o hry, určitě zaslechli někdy něco o českém vývojářském studiu Amanita Design. Ti například vytvořili Machinarium. Jejich poslední hra je Samorost 3, ta se konečně dostala i na Android zařízení.

Samorost 3: Hádanky a rébusy v nádherné grafice

Machinarium si zaslouženě odnášelo vysoká hodnocení a Amanita Design pokračuje v zažitém trendu i u Samorost 3, tedy alespoň u PC verze, kde také hra sbírá samá vysoká hodnocení. Jedná se o třetí hru v sérii a v podstatě první větší hru. Předchozí dva Samorosty vyšly před mnoha lety jako kratší flash hry.

Ve třetím Samorostu hráč hraje za skřítka s kouzelnou flétnou. Úkolem je dostat se ze začátku úrovně na nakonec. A opět jak je zvykem u Amanita Design her, nenajdeme ve hře dialogy. Na všechno musíte přijít sami, cestovat mezi planetami a řešit hádanky. Vše je pak doplněno o nádherné grafické zpracování.

Hra není nejlevnější, v Google Play stojí 99 Kč, což je na druhou stranu proti Steam verzi mnohem méně. Plusem je určitě to, že ve hře neexistují žádné dodatečné nákupy za reálné peníze, takže za 99 korun dostanete plný zážitek a nebudete o nic ochuzeni.

Samorost 3
Samorost 3
Developer: Amanita Design
Price: CZK 99.00

Hráli jste Samorost 3 již na PC, nebo jste čekali na mobilní verzi?

Zdroj: androidpolice.com.

 

Komentáře

LufyCZ

z aplikace
2.12.2016 8:41

Mám to koupené na Steamu, a mohu jen doporučit :-)

Sitler

sitler 4

2.12.2016 8:46

Souhlasím, skvělá hra. Ony už ty předchozí stály za to.

pavoukandre

z aplikace
2.12.2016 9:10

Paráda. Kouzelná grafika příběh. Až na to budu mít čas tak si to koupím.

LufyCZ

z aplikace
2.12.2016 12:24

Zařízení není kompatibilní s touto verzí. N6P

Orbit09

3.12.2016 18:28

To mně se zas tyto druhy her nelíbí. Machinarium i Botaniculu jsem zkoušel, ale nechytlo mě to. Pořád jsem si musel hledat walkthrough na YouTubu.

RSS (komentáře k článku)