TOPlist

Microsoft umožní zrcadlení Android telefonu rovnou do Windows 10

zrcadleni android telefonu windows 10

Pokud si chcete zobrazovat plochu Android zařízení na počítači, tak existuje hned několik řešení. Brzy se však dostane na zajímavější a rychlejší způsob. Přímo Microsoft umožní zrcadlit obrazovku telefonu ve Windows 10. Stačit k tomu bude aplikace Your Phone. Prozatím to má však několik omezení.

Aplikace Your Phone od Microsoftu už umí zrcadlit obraz do Windows 10

Hned na začátek uvedeme ty záporné věci. V první řadě je tato funkce prozatím v uzavřeném testování a jen vybraní testeři k ní mají přístup. Druhou problém je to, že i když se do testování dostanete, tak musíte mít podporovaný telefon. A to momentálně znamená pouze Samsung Galaxy S8, Galaxy S8+ anebo Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+. Více zařízení se má podporovat v budoucnu, přesné datum však v tuto dobu není známé.

your phone zrcadleni android windows 10

Android zrcadlení je dostupné pro testovací verzi Windows 10 z programu Insider. Propojení s telefonem se provádí přes Bluetooth Low Energy a aplikaci Your Phone Companion. Přímo z PC můžete spouštět i ovládat aplikace.

your phone companion

I z malého počtu podporovaných zařízení se dá poznat, že funkce není připravená na rozšíření. A to nemluvíme o chybách, jako problémy aplikací s ovládáním přes myši, zvuk se nepřenáší do PC, ale hraje z telefonu, klávesnice má problémy, Always On Display, některé hry nefungují apod. Zkrátka opravdová betaverze, která má do finální verze daleko.

Link to Windows
Link to Windows

Těšíte se na zrcadlení Android telefonu do Windows?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)