Zprávy Google jsou nově v tmavých barvách: Ušetřete v noci vaše oči

Zprávy Google v tmavých barvách. Přidán tmavý režim.

Google připravuje Zprávy Google v tmavých barvách. Díky přidání tmavého režimu, se čtení článků v aplikaci pozdě v noci stane o něco příjemnější. Sovy budou mít určitě radost.

Zprávy Google v tmavých barvách vypadají nádherně

Pravidelně vás informujeme o změnách v nejdůležitějších Google aplikacích. Evergreenem poslední doby je zajisté přidávání tmavých režimů. Už se dostalo na Youtube či Google Telefon a vypadá to, že došla řada na Zprávy Google. Začínají se totiž objevovat první uživatelé, kteří hlásí, že už mohou nový tmavý režim využívat. Nový režim mění jen barvy do tmavých odstínů šedi, samotné rozhraní nijak nemění.

Tmavý vzhled má celkem čtyři režimy na výběr. Prvním je „Použít vždycky“, které nepotřebuje dále rozvádět. Druhým je „automatický režim“, který se automaticky aktivuje v noci a překvapivě i při aktivním Spořiči baterie, což pomůže jen telefonům s OLED displeji. Třetí se aktivuje jen při aktivním Spořiči baterie a čtvrtá možnost „nikdy“ nebude logicky tmavý režim používat vůbec.

Novinka se nachází v nové verzi Zpráv Google 5.5. My zatím máme aplikaci jen ve verzi 5.4 a potřebné položky v nastavení aplikace nevidíme. Pokud jste nedočkaví a chcete mít vaše Zprávy Google v tmavých barvách co nejdříve, můžete stáhnout instalační soubor verze 5.5 ze serveru APK Mirror.

Google News - Daily Headlines
Google News - Daily Headlines

Používáte Zprávy Google? Považujete tmavý režim za užitečný?

Zdroj: androidpolice.com

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)