Aplikace Google telefon se promění do tmavé: První screenshoty z tmavého režimu

google telefon tmavy rezim prvni pohled

Tmavý režim se přidává do více a více Google aplikací. Další bude Google Telefon, tedy základní aplikace pro volání. Ostatně tmavý vzhled se potvrdil již minulý měsíc, kdy na něj Google lákal. Nyní jsme se ve verzi aplikace 24 dočkali. I když zatím je pro klasické uživatele funkce uzamčená, tak lidem z AndroidPolice se podařilo upravit kód a dostali se k tmavému režimu.

Google Telefon dostane brzy podporu tmavého režimu

Ze screenshotů níže můžete vidět tmavý režim pro Google Telefon nemá zcela černou barvu pro nejefektivnější využití s OLED displeji, místo toho jde o různé úrovně tmavě šedé barvy. Text a ikonky jsou následně v modré barvě. Na screenshotech také můžete vidět, že některé prvky ještě nejsou dokončeny, například nastavení má stále černý text, takže ve finále nic nejde vidět. Jedná se už ale o poslední detaily a dokončení by nemělo trvat dlouho.

Kromě tmavého režimu se také mírně upravuje vzhled nastavení. Zmizela modrá lišta, nahrazena byla jak jinak, než bílou barvou a také se mezi jednotlivé položky nastavení přidaly šedé dělící řádky, které byly běžné u Holo designu, tedy dlouhou dobu před nástupem Material Designu, který se momentálně rozšiřuje nejen v Google aplikacích.

Phone by Google
Phone by Google

Těšíte se na tmavý režim pro Google telefon?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

family link google

Co je Google Family Link a jak ho nastavit?

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
3 min. uložit na později

Komentáře (1)