Tmavý režim pro YouTube je konečně dostupný i na Android

tmavy-rezim-pro-youtube

O černé barvě v YouTube se mluví už dlouhé roky. Google nicméně až v roce 2018 začal s rozšiřováním, ale nejprve na konkurenční platformy. Například majitelé iOS se dočkali již v březnu. Android verze měla z nějakého důvodu zpoždění, několik šťastlivců bylo vybráno automaticky již před několika měsíci. Přesný důvod už se asi nikdy nedozvíme, nicméně tou hlavní informací je to, že tmavý režim pro YouTube je konečně dostupný i pro všechny majitele Android zařízení.

Tmavý režim pro YouTube je dostupný od verze aplikace 13.35

K tomu, abyste měli k dispozici tmavý režim, je potřeba verze aplikace YouTube 13.35. Pokud tuto verzi nemáte ještě přímo z Google Play, můžete si ji stáhnout ručně z APKMirror. Jakmile si tuto verzi nainstalujete, tak při prvním spuštění byste měli vidět ve spodní části obrazovky upozornění nad novým tmavým režimem. Aplikace se vás zeptá, jestli jej chcete nyní zapnout.

Pokud vás YouTube nevyzve, tak musíte jít do nastavení aplikace. Vybrat položku General a zde zapnout “Dark Theme Mode”. Poté se vám celá aplikace přepne do tmavého režimu. Některým lidem to i přesto nefunguje, v takových případech se doporučuje restartovat aplikaci YouTube, případně vymazat data aplikace z nastavení telefonu.

Pokud jde o samotný design, tak se do tmavé barvy změnilo celé prostředí. Jedinou bílou barvu najdete na tlačítkách a textu, zbytek prostředí je vyveden do hodně tmavé šedé až černé. Jak to vypadá na redakčním telefonu, se můžete přesvědčit na screenshotech výše.

YouTube
YouTube

Aktivujete si tmavý režim pro YouTube?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (36)