TOPlist

Zprávy od Google již brzy umožní editovat odeslané vzkazy

Google Zprávy
  • Google Zprávy jsou oblíbenou aplikací pro posílání SMS/RCS
  • Pokud odešlete zprávu s chybnou informací nebo překlepem, nelze ji již opravit
  • Google chystá novinku, zprávu půjde editovat až do 15 minut po odeslání

Pokud používáte WhatsApp, Discord nebo Teams, asi znáte funkci, která vám umožní editovat již odeslanou zprávu. Nyní s touto funkcí přichází i Google ve své aplikaci Zprávy.

Zpráva od uživatele X jménem Jhowkira2000 naznačuje, že tato funkce, kterou analýzou aplikace objevil AssembleDebug, je už nyní dostupná na některých zařízeních. AssembleDebug zmínil, že na základě informací nalezených v kódu aplikace a několika příznaků byl schopen získat přístup k této funkci před několika měsíci, takže se na ní již nějakou dobu pracuje.

Zprávu půjde editovat maximálně 15 minut po odeslání. Stačí na zprávě podržet prst a klepnout na ikonu tužky. Objeví se editační pole a uživatel může zprávu pozměnit. Po potvrzení se odešle příjemci. Zprávu můžete upravit tolikrát, kolikrát potřebujete. U obou účastníků konverzace se u zprávy objeví popisek, upozorňující na to, že zpráva byla změněna a bude možné si zobrazit původní verzi.

Neexistují žádné informace o tom, kdy bude tato funkce dostupná všem uživatelům, ale vzhledem k tomu, že se již zobrazuje v beta verzi, takže spuštění nemusí být příliš daleko.

Google Messages
Google Messages

Využíváte možnost editace odeslané zprávy?

Zdroj: Android Police

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)