TOPlist

Známe české ceny Huawei P50 Pro a P50 Pocket. Jaký na ně máte názor?

huawei p50 pocket

Od zítřka bude možné si v České republice objednat nové vlajkové telefony Huawei P50 Pro a Huawei P50 Pocket. Před pár hodinami vyšla u nás na webu recenze modelu P50 Pro, který je (nejen) podle našeho názoru tím vůbec nejlepším fotomobilem světa. Má sice své mouchy, ať už je to absence 5G sítí nebo Google služeb, ale jedná se vcelku o slušný kus zařízení.

České ceny Huawei P50 Pro a P50 Pocket

Ohebný Huawei P50 Pocket se nám do ruky zatím nedostal, ovšem jedná se o konkurenci Samsungu Galaxy Z Flip3 5G. Nyní firma zveřejnila české ceny, které zřejmě mnoho fanoušků nepotěší. Huawei P50 Pro se bude v Česku prodávat za cenu 29 999 Kč, přičemž bude k dostání pouze v jedné variantě s 8 GB RAM a 256GB úložištěm. Pokud byste měli zájem o ohebný telefon, který se může kromě jiného pochlubit třeba sekundárním displeje na zadní straně, zaplatíte za něj 34 999 Kč. Opět bude k dispozici v jedné verzi s 8 GB RAM a 256GB pamětí.

Pokud si telefony objednáte na oficiálním e-shopu Huawei, dostanete k nim alespoň zajímavé dárky. Při koupi P50 Pro dostanete zdarma sluchátka Huawei FreeBuds Pro, pokud budete kupovat P50 Pocket, dostanete k němu sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick, na které jsme vám mimochodem přinesli vlastní pohled.

Co říkáte na české ceny nových Huawei produktů?

Zdroj: tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)