TOPlist

Zippo prodává powerbanku, kterou nedáte v zimě z ruky

Zippo powerbank HeatBank ohřívač rukou

Původně jsme tuto zprávičku začínali informací „obchodní řetězec LIDL nepřestává překvapovat a nabízí českým zákazníkům další zajímavý kousek praktické elektroniky„, ale v případě následujícího produktu už to není tak úplně pravda, protože se po něm v e-shopu jen zaprášilo. Naštěstí je k dostání v jiné variantě přímo u výrobce. O čem je řeč? Tím produktem je velmi šikovná powerbanka a ohřívač rukou v jednom od firmy Zippo. Ano, od té, která je proslulá svými kovovými zapalovači.

Zippo HeatBank je série zařízení, která umějí jak napájet elektronické přístroje jako záložní zdroj energie, tak i „topit“ v rukou. LIDLu se podařilo bleskově vyprodat variantu HeatBank 6 s kapacitou 4 400 mAh, nicméně pokud vám postačí menší, Zippo má na svém webu k dispozici model HeatBank 3 s kapacitou 2 600 mAh.

Oboustranné vytápění hřeje až na 45 °C a maximální doba této netradiční funkce je až tři hodiny na jedno nabití. K dispozici je černé a stříbrné zpracování a cena je 549 Kč.

Už jste někdy vyzkoušeli podobnou vychytávku?

Zdroj: LIDL, Zippo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)