ZEDGE™ Ringtones & Wallpapers: Tapety, vyzvánění, hry a zvuky pro přízpůsobení vašeho zařízení

Zedge

Přijde vám nabídka tapet od výrobce nudná? Pojďte ji s námi oživit. Využijeme k tomu v Obchodu Play velmi oblíbenou aplikaci od Zedge™.

Zedge™, to nejsou jen tapety

Aplikace Zedge™ nenabízí jen tapety. Kromě toho můžete vybírat i z nabídky aktivních tapet, vyzváněcích tónů, her, tónů pro notifikace a nově taky ikon pro aplikace.


Nabídka všech zmíněných kategorií je poměrně široká. Tyto bývají řazeny do podkategorií. Vyhledávat proto můžete nejen podle nadmnožiny, do které lze tapetu zařadit, ale třeba podle nejnovějších nebo nejpopulárnějších položek dané kategorie. Vyhledávání pomocí textového pole je samozřejmostí, stejně tak i základní informace o stahovaných souborech.

V případě aktivních tapet je však záhodno upozornit na fakt, že pro jejich aktivaci musíte zavítat do Obchodu Play, kde budete muset instalovat aplikace třetích stran.
Historii stažení všech těchto nástrojů, pomocí kterých si přizpůsobíte vaše prostředí na míru, můžete sledovat prostřednictvím jedné z nabídek v hamburgerovém menu.
Vyzváněcí tóny můžete nastavit pro každý z kontaktů zvlášť. Tapety lze potom nastavit tak, aby se po přednastavených časových intervalech automaticky změnily.

To ale není všechno

Aplikace obsahuje i widgety, pomocí kterých můžete rychle přepínat mezi tapetami, případně spustit vaše nejoblíbenější hry. Vytvářet můžete i seznamy vámi oblíbených ikon, tapet a dalšího. Takový seznam potom můžete jednoduše sdílet přes nejrůznější aplikace.
Nastavení aplikace je relativně skromné a s jeho pomocí tak budete moci například vyčistit cache nebo vymazat historii vyhledávání.

Ačkoli platí, že aplikace ZEDGE™ Ringtones & Wallpapers je v Obchodu Play zdarma ke stažení, tuto skutečnost zaplatíte ve formě vyskakujících reklam při pohybu v aplikaci.

ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones
ZEDGE™ Wallpapers & Ringtones
Jakub Schusser
O Autorovi - Jakub Schusser

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)