Žebříček nejvýkonnějších telefonů v květnu: iPhone už není první

Android zarizeni Antutu apple iphone

AnTuTu oficiálně zveřejnilo žebříček nejvýkonnějších telefonů podle měření z benchmarků za měsíc květen. To připravilo zároveň jedno překvapení, Apple iPhone 7 Plus již není na prvním místě, nahradil jej vlajkový model HTC U11.

Žebříček nejvýkonnějších telefonů ovládlo HTC U11

Vlajkový model HTC U11 získal v minulém měsíci v průměru 180 079 bodů. Odsunul tím na druhé místo Apple iPhone 7 Plus se 174 299 body. Třetí místo pak má Xiaomi Mi6 se 172 079 body. Určení bodů probíhá tak, že se udělá průměr ze všech měření z daného měsíce, kteří připraví uživatelé. Nejedná se tedy například jen o nejvyšší dosažené číslo.

zebricek nejvykonnejsich telefonu

I když byl telefon Apple iPhone 7 Plus přesunut na druhé místo, tak se stále jedná o velmi dobré hodnocení. A to z toho důvodu, že iPhone je o několik měsíců starší, než novinky s Androidem. Do testu ještě nebyl započítán OnePlus 5, u kterého se dá očekávat, že bude hodně vysoko. OnePlus totiž vynakládá hodně úsilí, aby se v benchmarku jejich telefon umístil vysoko.

AnTuTu Benchmark
AnTuTu Benchmark

Udrží HTC U11 první místo, nebo jej brzy někdo překoná?

Zdroj: antutu.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)