Potvrzeno: Bude i pátá série Zaklínače. Kdo v ní bude hrát Geralta?

Zaklínač The Witcher Netflix pátá série potvrzena Liam Hemsworth

Zatímco si fanoušci fantasy seriálu The Witcher alias Zaklínače brousí zuby na brzké vysílání třetí série, tvůrci plánují nejen jeden, ale rovnou dva kroky dopředu. Bylo oficiálně potvrzeno, že dobrodružství Geralta z Rivie, který pochází z knih Andrzeje Sapkowského a byl hrdinou i megaúspěšné herní série, zachytí minimálně ještě i pátá série. Pro redakci Deadline tyto plány potvrdila castingová ředitelka Sophie Holland.

Zaklínač: 3. řada | Oficiální teaser | Netflix

Zaklínač: 3. řada | Oficiální teaser | Netflix

“Právě začínáme natáčet čtvrtou sérii s Liamem Hemsworthem a pak bude krátká pauza a rovnou přejdeme do páté série,” odpověděla na otázku k tvorbě dalšího seriálového pokračování Geraltova příběhu.

Netflix
Netflix

S hlavní roli se po třech sezónách ne úplně šťastně rozloučil Henry Cavill, taktéž filmový Superman či záporák z Mission: Impossible – Fallout. Jeho náhradníkem tedy minimálně na dvě série bude Liam Hemsworth, kterého mohou diváci znát například z Hunger Games nebo druhých Expendables. Netflix publikaci třetí řady rozdělí do dvou částí. Ta první vyjde 29. června a bude obsahovat pět epizod. Zbývajících tří se dočkáme až 27. července.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Co zatím říkáte na seriál Zaklínač?

Zdroj: deadline

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)