5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #262: Xiaomi Mi Band 5

5-tipu-na-zajimave-zbozi-z-cinskych-obchodu-262 Xiaomi Mi Band 5 čínská verze

V dnešních tipech si vyvětráme a osvětlíme dům či kancelář, zajistíme foťáku či mobilu stabilitu, řidiče vybavíme do auta a fanoušky batohů potěšíme odolným parťákem. Nejvýznamnějším dnešním tipem je ale bezpochyby velmi očekávaný chytrý náramek Xiaomi Mi Band 5, konkrétně jeho čínská verze. Tak se nechejte inspirovat a dejte případně vědět, co vás zaujalo.

Zásilky z Číny

Vzhledem k situaci, které čelí celý svět, se internetem šíří i spousta nepravd. Jednou z nich je, že Česká pošta nedoručuje zásilky ze zahraničí, respektive z našich oblíbených e-shopů. Není to ale pravda. Skutečnost je taková, že na naší straně je vše v podstatě stejné jako vždy. Na straně Číny je situace taková, že balíčky pro export do naší a dalších zemí budou opožděny z důvodů větší kontroly na třídících centrech, menších kapacit pracovníků kvůli karanténám a uzavřením některých leteckých a lodních přepravců, kteří naše balíčky dováží k nám. Oficiální vyjádření České pošty naleznete na jejich stránkách.

Xiaomi Mi Band 5 (čínská verze)

Informace o verzi je v tomto případě poměrně důležitá, jelikož tu globální plánuje firma představit během července. A není úplně jisté, jak moc se bude lišit třeba z hlediska placení přes NFC nebo hlasového asistenta. Pokud vám ale ani na jedné z těchto věcí nesejde, nemáte skoro žádný důvod čekat na celosvětovou či evropskou distribuci. Parametry jednoho z nejpopulárnějších chytrých náramků světa asi moc představovat nemusíme. Ale pokud byste si je chtěli zopakovat, můžete mrknout do našeho nedávného shrnutí.

Cena: 800 Kč (bez doplňků)

Batoh na notebook Ozuko

Jestli patříte mezi fanoušky moderních batohů s nekompromisním a extravagantním vzhledem, mohl by se vám tento od Ozuko líbit. Nabízí aktuálně populární systém zapínání vhodný pro ukládání notebooku a jiné elektroniky a má dokonce i mřížky pro lepší slyšitelnost vloženého reproduktoru. Rozhodně doporučujeme omrknout i zbylé batohy od Ozuko, mají v nabídce opravdu hezké kousky. Do tohoto se vejde 15,6″ notebook.

Cena: 1400 Kč (Bluetooth verze)

Hi-Lumix světlo ve tvaru větráku

Zajímavý designový kus, který může zmást kdejakou návštěvu. Vzduch v místnosti nerozvíří, ale vypadá velmi zajímavě. Příkon je 60 W a o svícení se pochopitelně starají LEDky. Lopatky jsou sklopné, takže může svítit v několik různých režimech.

Cena: 400 Kč (verze s prodlouženým závitem)

Ulanzi MT-11 trojnožka

Lehký, malý a poddajný stativ od poměrně známé značky. Dokáže na pozici udržet mobil i zrcadlovku. Prodává se i s upínákem přímo na telefon, nicméně je samozřejmě vybavený klasickým 1/4″ závitem. Má také praktický otočný kloub.

Cena: 300 Kč (verze jen s úchytem na telefon)

Baseus hands-free s povedenou nabíječkou

Podobných audio pomocníků pro řidiče existuje veeelka spousta. Na tomto nás ale zaujala elegantní nabíječka, která převzala magnetický styl připojování od bezdrátových bluetooth sluchátek. Kvalita by měla být velmi dobrá, jde o kousek od zaběhnuté značky Baseus.

Cena: 290 Kč

Extra slevy na mobily v čínských obchodech

Vybíráme zajímavé kousky v dočasných slevách aneb Flash Deals. Ceny produktů jsou porovnávány v několika čínských obchodech a snažíme se tak přinášet smysluplné slevy, po kterých jsou produkty oproti konkurenci opravdu nejlevnější. Pokud byste u něčeho přece jen narazili na nižší cenu jinde, neostýchejte se zmínit o tom v komentářích. Ceny jsou včetně standardního poštovného.

Produkt Sklad Cena
Xiaomi POCO F2 Pro 6/128 GB Čína 11 300 Kč
Honor 20 Pro 8/256 GB Polsko 9 200 Kč
Xiaomi Mi Note 10 Lite 6/128 GB Čína 8 400 Kč
Huawei Nova 5T 8/128 GB Polsko 7 200 Kč
Vivo Z6 6/128 GB Čína 7 200 Kč
Xiaomi Redmi K30 6/64 GB Čína 6 200 Kč
Xiaomi Redmi 9 4 / 64 GB Čína 3 400 Kč

Zaujala vás čínská verze náramku Xiaomi Mi Band 5? Můžete mrknout i na předchozí tipy z minulých týdnů (ceny už ale nemusejí platit):

Máte některý z dřívějších náramků Mi Band?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V kapse stále nosí starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)