Další experiment na YouTube pro Android: Zkuste zoomování

YouTube Android aplikace experiment zoom přiblížení

Vývojáři Android aplikace populární video služby YouTube se rozhodli vyzkoušet další experimentální funkci, která se možná časem stane běžně dostupnou. Premium uživatelé mají nyní možnost vyzkoušet na mobilu zoomování neboli přibližování obsahu videa pomocí klasického gesta dvěma prsty. Funkce může pomoci s detailním prohlížením různých nepřehledných záběrů nebo třeba se čtením různých nápisů.

YouTube
YouTube

V současné době nabízí aplikace YouTube pouze přiblížení ve smyslu odstranění případných černých pruhů na okrajích displeje. Nově testovaná funkce jde ale dál a nabídne i několikanásobné přiblížení oproti originálu.

YouTube zoom experiment

Pokud máte zájem novinku otestovat, přejděte v prohlížeči na YouTube do sekce s experimentálními funkcemi a tuto konkrétní si zapněte. Zkouška zoomování by měla probíhat až do 1. září.

YouTube zoom test experiment zapnutí

Předchozí experiment se věnoval snazšímu vyhledávání konkrétních okamžiků ve videích za pomoci nového panelu s náhledy. Připomínáme, že pro přístup k testovaným funkcím je potřeba mít YouTube Premium.

Jaká funkce či vychytávka vám v YouTube aplikaci chybí?

Zdroj: YouTube

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)