YouTube vám teď spočítá, jestli se vám vyplatí Premium. Jak to funguje?

youtube premium statistiky

Balíček služeb YouTube Premium je mezi uživateli čím dál oblíbenější. Google vám nyní v aplikaci YouTube přehledně zobrazí statistiky, jak jednotlivých výhod Premium členství využíváte. Můžete tak jednoduše zjistit, jestli se vám členství v YouTube Premium opravdu vyplatí.

Pro zobrazení nové nabídky se statistikou čerpání výhod stačí v Android aplikaci kliknout na vaši profilovou ikonu. Nahoře v nabídce hned uvidíte nápis Vaše výhody Premium. V menu najdete počet hodin/videí, u kterých jste už využili výhody Premium členství.

Statistiky čerpání YouTube Premium výhod jsou rozděleny do čtyř kategorií:

  • Videa bez reklam – přehrané minuty/hodiny na YouTube a YouTube Music bez reklam
  • Přehrávání na pozadí – přehrané minuty/hodiny po otevření jiné aplikace nebo po vypnutí obrazovky
  • Poslech na YouTube Music – minuty/hodiny poslechu v aplikaci YouTube Music
  • Videa sledovaná offline – Videa a hudba stažená a přehrávaná bez využití dat
YouTube
YouTube

Dále zde najdete nabídku „Další výhody“, kde jsou například doporučení na hudbu ve službě YouTube Music na míru navržené přímo pro vás nebo doporučení seriálů z YouTube Originals. Pokud YouTube Premium zatím nevyužíváte, tak ho lze naprosto bezplatně vyzkoušet na jeden měsíc. Po skončení zkušebního měsíce vám nové statistiky jistě přijdou vhod, když se budete rozhodovat, jestli v předplatném pokračovat. Poté služba stojí 179Kč měsíčně.

Jakou službu pro streamovaní hudby preferujete?

Zdroj: 9to5google

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)