YouTube Music chystá speciální playlist složený podle sledovaných videí

youtube-music-playlist-z-oblibenych-videi

Hudební streamovací platforma YouTube Music přichází s další novinkou. Nebo ji lépe řečeno zkouší v jedné z beta verzí. Google se teoreticky chystá v aplikaci i na webu této služby zavést playlist, který bude brát v potaz uživatelova oblíbená hudební videa na klasickém YouTube. Obě platformy tak budou v tomto případě ještě trochu více spolupracovat a využijí společná data. YouTube Music playlist z oblíbených videí se testuje v úzké skupině lidí.

YouTube Music playlist z oblíbených videí screen

Jeden z uživatelů YouTube Music se na Redditu pochlubil, že se mu v nastavení objevila nová položka (volně přeloženo) “Zobrazit oblíbenou hudbu z YouTube”. Doplňující popisek vysvětluje, že následkem toho bude vytvořen playlist obsahující skladby, které uživatel poslouchal a přidal do oblíbených v jiné YouTube aplikaci. Tento seznam stop má název Your Likes, volně přeloženo tedy Vaše oblíbené.

YouTube Music
YouTube Music

Zatím není jasné, zda funkce přidá do playlistu všechny skladby z dřívější historie, nebo jen ty nově oblíbené. YouTube Music playlist z oblíbených videí momentálně vidí jen pár vybraných uživatelů. Kdyby skutečně dorazila, asi by byla oblíbená. Než YT Music přišlo, uživatelé s jistě nahromadili velké spousty oblíbených skladem na samotném YouTube.

Kolik hudebních videí máte na YouTube v oblíbených?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)