Štve vás ticho mezi skladbami? YouTube Music umí nepřetržité přehrávání

YouTube Music přehrávání bez mezer

Jestli jste zvyklí poslouchat hudbu ze streamovacích služeb, jednou z mála nevýhod, které to většinou má, je neplynulé přecházení mezi skladbami. Nemáme teď na mysli přímo absenci prolínání skladeb, na které jsou někteří uživatelé zvyklí, ale obyčejné ořezání ticha mezi stopami. Ať už posloucháte hudbu se sluchátky, nebo ji rádi pouštíte na party nahlas, to krátké ticho vás jistě často štve. Google nyní po týdnech testování oficiálně spustil na YouTube Music přehrávání bez mezer. Služba se tak přidala k dalším streamovacím platformám a přehrávačům, které nabízejí nepřetržité přehrávání také.

YouTube Music free a premium

Přehrávání bez tichých pauz může být pro někoho jen lehké zpříjemněn poslechu, v některých případech ovšem představuje přítomnost mezer extrémně rušivý element. Zkuste si představit třeba LIVE nahrávku z koncertu nebo třeba legendární alba od Pink Floyd. U podobných kousků se při poslechu s mezerami ošidíte o část zážitku. Za zavedení této funkce tedy patří YouTube potažmo Google pochvala. Má to však své “ale”. Abyste si mohli poslech zpříjemnit nepřetržitým přehráváním, musíte mít předplacenou Premium verzi YouTube Music. To vyjde na 9,99 dolaru. Pokud jste doposud nad placenou verzí tohoto hudebního streamovacího nástroje polemizovali, třeba vás novinka přesvědčí k platbě. Funkce je aktuálně dostupná v Android aplikaci a na desktopu.

YouTube Music
YouTube Music

Zapnete si na YouTube Music přehrávání bez mezer?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)