YouTube Kids konečně začíná lépe fungovat v chytrých TV

YouTube Kids chytré TV nové možnosti přehrávání

Provozovatelé populárního video portálu YouTube před několika hodinami informovali uživatele rodinných Google účtů, že se změní možnosti přehrávání obsahu ze služby YouTube Kids na chytrých televizorech. Klasická aplikace pro smart TV bude nově u dětských účtů rovnou nabízet přepnutí do aplikace Kids.

YouTube Kids
YouTube Kids

“Na kartě Účty můžete snadno přepínat mezi svým profilem a profilem vašeho dítěte. Tím budete přesměrováni přímo do aplikace YouTube Kids, která bude připravena k použití se stávající rodičovskou kontrolou, nastavením obsahu a předvolbami dítěte. Zajistí se tak bezproblémový přechod z vašeho profilu na YouTube na profil vašeho dítěte v aplikaci YouTube Kids, takže nebudete muset tolik pracovat s dálkovým ovládáním,” informují provozovatelé v hromadném e-mailu i české uživatele

Zmíněná změna prý bude rodinám k dispozici během několika příštích týdnů. “V případě, že vašemu dítěti aplikace Kids už nestačí, přečtěte si další informace o našem režimu s dohledem na YouTube pro starší děti,” dodává YouTube.

Tip: Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak často používáte verzi YouTube Kids?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)