TOPlist

YouTube nabízí automatické stahování videí. Usnadní offline sledování

offline sledovani youtube premium

Používání offline režimu je důležitým aspektem všech streamovácích služeb od Spotify, přes Netflix až po YouTube. A právě poslední jmenovaná služba vylepšuje offline sledování pro prémiové uživatele. Jak přesně?

Automatické stahování videí je k dispozici pro YouTube Premium

Uživatelům, kteří si předplácí prémivou verzi YouTube, může v následujících dnech vyskočit nové upozornění o spuštění funkce. Prozatím ji Google aktivoval v USA, dá se ale očekávat postupně spouštění po celém světě, včetně Česka, kde již rovněž pár měsíců YouTube Premium funguje.

V sekci pro stažená videa půjdou vybrat vaše odebíráné kanály či doporučená videa, která spadají do kategorií, které sledujete. Jakmile u daného kanálu vyjde nové video, automaticky se stáhne pro offline přehrávání, takže to nemusíte vůbec hlídat a ručně stahovat. Zároveň vidíte i to, kolik minut stažená videa zabírají a kolik videí se stáhne.

I pro tuhle novinku platí možnost nastavení kvality staženého videa od 144p až po 720p (HD). Stejně tak si můžete vybrat, jestli se videa mají stahovat pouze přes Wi-Fi, nebo i přes mobilní sítě.

YouTube
YouTube

Využíváte offline sledování videí na YouTube?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)