Sony Xperia 2 na prvních snímcích. Čím se liší?

xperia 2

Sony začalo prodávat svou vlajkovou loď Xperia 1 teprve před dvěma měsíci, přesto se již brzy dočkáme nové vlajkové lodi, která ponese označení Xperia 2. Ta bude disponovat menší úhlopříčkou, avšak jinak můžeme počítat s tím nejlepším, co aktuální mobilní trh nabízí.

Xperia 2 dostane trojitý fotoaparát, který bude umístěn na pravé straně a 4K OLED displej s úhlopříčkou 6,1 palce. Uvnitř telefonu nemá chybět čipset Qualcomm Snapdragon 855, nebo jeho Plus varianta, 6 či 8 GB RAM a o výdrž se postará 3 200 mAh baterie. Několik snímků se dostalo na internet a podle několika zdrojů by mělo jít právě o novou vlajkovou loď.

Od první Xperie se tak nebude jednat o žádný velký skok kupředu. Rozhodně nemá smysl upgradovat z teprve dva měsíce staré jedničky. Jedinou viditelnou změnou je přepracovaná pravá strana zařízení, kde se nachází tlačítka pro regulaci hlasitosti, čtečka otisků prstů a klávese pro odemčení a zapnutí telefonu.

Co říkáte na novou Sony Xperia 2?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)