Xiaomi Mi Smart Projector 2 s Android TV přichází do Evropy. Jaká je cena?

xiaomi projektor

Společnost Xiaomi sice představila svůj Mi Smart Projector 2 Pro již v březnu letošního roku, ovšem nyní se dostává klasická varianta do Evropy. Kromě toho byl představen také Xiaomi Mi Smart Band 6 s podporou NFC nebo router AX3000.

Xiaomi Mi Smart Projector 2 představen

Xiaomi Mi Smart Projector 2 dokáže zobrazovat obraz v rozlišení 1920 x 1080 pixelů (Full HD) a velikost se pohybuje od 60″ při vzdálenosti 1,6 m až po 120″ při vzdálenosti 3,2 m od zdi (dalšími možnostmi jsou 80″ a 100″). Na zadní straně nalezneme HDMI konektor s podporou Dolby Audio a audio jack pro případ, že byste si chtěli zapojit vlastní audio soustavu. Projektor totiž disponuje stereo reproduktory. Pokud budete chtít přehrávat publiku třeba fotografie z dovolené, díky USB 2.0 portu tak můžete učinit.

Běží na něm systém Android TV, což znamená že si přímo do projektoru můžete instalovat své oblíbené aplikace nebo si do něj stáhnout obsah v případech, kdy nebudete připojeni k internetu. Samozřejmostí je pak podpora Google Asistenta a dalších vychytávek spojených s Android TV. A cena? Za projektor zaplatíme v Evropě 600 EUR, což je asi 15 000 korun.

Přemýšlíte o koupi nového projektoru?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)