Xiaomi ZMI MF885: Powerbanka, pomocí které se připojíte k 4G (LTE) internetu

xiaomi powerbank hotspot wifi 4g lte

Xiaomi ZMI MF885 je netradiční powerbanka, která podporuje 4G (LTE) sítě a Wi-Fi hotspot. Díky tomu může kromě klasického nabíjení, sloužit i jako přenosný hotspot k připojení telefonu, tabletu i notebooků. Zkrátka všech zařízení, které podporují připojení pomocí Wi-Fi sítě.

Xiaomi ZMI MF885 je netradiční powerbanka, se kterou se připojíte k internetu

Nedávno jsme si vyzkoušeli powerbanku Viking Car Jump Starter Zulu, se kterou můžete nastartovat auto. Dnes tu máme další netradiční sekundární využití u powerbanky. A to jako přenosný 4G hotspot s rychlostí až 150 Mbps. Na první pohled vypadá powerbanka poměrně standardně, při bližším prozkoumání si však všimnete, že kromě indikace baterie, se nachází na přední straně i ikonky pro Wi-Fi síť a mobilní síť.

Kapacita powerbanky je 10 000 mAh a podporuje rychlé nabíjení pomocí Qualcomm QuickCharge 2.0, pokud ji budete používat čistě jako wifi router, má vydržet až 3 dny. V režimu hotspotu se dá připojit až 9 zařízení. Funguje tím způsobem, že do powerbanky vložíte SIM kartu s podporou mobilního internetu. Následně samotnou Wi-Fi můžete nastavit buď přes mobilní aplikaci anebo přes webové rozhraní. Přesné rozměry powerbanky jsou 111.5 x 70 x 22 mm, takže je poměrně lehce přenosná. Váha je 257 gramů. Bohužel za tuto netradiční powerbanku si poměrně připlatíte, cena se pohybuje kolem částky 2 tisíce Kč.

Testing a ZMI MF885 powerbank/router in collaboration with Martijn Wester

Testing a ZMI MF885 powerbank/router in collaboration with Martijn Wester

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí powerbanka Xiaomi ZMI MF885?

Zdroj: xiaomitoday.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)