Xiaomi Watch S3 nabídnou LTE připojení a OLED displej s adaptivní obnovovací frekvencí

xiaomi watch s2
  • Xiaomi nám v listopadu ukáže nový telefon a hodinky
  • Dle leakera Digital Chat Station půjde o Xiaomi Watch S3
  • Nabídnou displej s adaptivní frekvencí i podporu LTE

Hodinky Xiaomi Watch S3 by se (stejně jako předchůdci) měly objevit ještě před koncem letošního roku. Spolehlivý čínský leaker Digital Chat Station nám nyní odhalil na Weibo několik zajímavých informací, včetně displeje, kapacity baterie nebo třeba podpory LTE.

Hodinky dle všeho nabídnou OLED displej s adaptivní obnovovací frekvencí a také mírné navýšení kapacity baterie z 500 na 520 mAh. Kombinací těchto prvků tedy pravděpodobně získáme o něco lepší výdrž baterie, avšak hlavní pozornost by na sebe měla upřít podpora pro LTE. Samozřejmě můžeme počítat také se snímačem srdečního tepu, SpO2 senzorem a hromadou sportovních režimů.

xiaomi watch s3 digital chat station

Podle informací od Digital Chat Station budou hodinky Xiaomi Watch S3 uvedeny na trh v listopadu, a to společně s novou generací vlajkových smartphonů Xiaomi 14. Tyto smartphony budou pravděpodobně poháněny nejnovějším čipem Snapdragon 8 Gen3, který Qualcomm odhalí v listopadu.

V tuto chvíli bohužel není jasné, zda Xiaomi hodinky představí i v Evropě, jelikož v případě aktuální generace Watch S2 se tak nestalo.

Těšíte se na nové hodinky od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)