TOPlist

4 důvody, proč si koupit hodinky Xiaomi Watch S1

xiaomi watch s1

Hodinky Xiaomi Watch S1 jsme pro vás testovali už před nějakou dobou. V tomto článku se budeme zabývat čtyřmi důvody, proč nám jejich nákup dává smysl. Pokud přemýšlíte o jejich nákupu, rozhodně se nezapomeňte podívat i na naší recenzi. Důvodů, proč může jít o zajímavou volbu, je hned několik. Tyto hodinky mohou zaujmout nádherným displejem, skvělou výdrží nebo možností volání.

Nízká cena

Hodinky Xiaomi Watch S1 jsou poměrně levné. Dají se koupit od 3 200 Kč. Standardní model se minulý rok (v době psaní recenze, tedy 2022) prodával za doporučenou cenu 5 490 Kč, případně pak ve slevě jste mohli zakoupit za méně než 4 200 Kč.

Skvělý displej

Xiaomi Watch S1 se chlubí parádním 1,43palcovým AMOLED panelem s rozlišením 466 x 466 pixelů, což nám dává velice solidní jemnost 326 pixelů na palec. Podobnou hodnotu mají telefony vyšší třídy, takže pokud máte rádi jemné a zároveň jasné displeje, přijdete si s čínskými hodinkami na své. Nechybí samozřejmě automatický jas či režim Always-On, který dokáže zobrazovat datum, čas a základní komplikace.

Dobrá výdrž baterie

Pro mnoho uživatelů je výdrž baterie u hodinek klíčovým aspektem. Třeba starší Galaxy Watch4, jiné hodinky s Wear OS či Apple Watch vydrží na jedno nabití maximálně dva dny. Pak je tu opačný extrém Huawei hodinek, které dávají mnohdy i dva týdny na jedno nabití. Xiaomi Watch S1 jsou tak někde mezi. Při úspornějším používání zvládnou až 12 dní, při tom běžném pak asi týden. Bavíme se o scénáři, kdy s hodinkami voláte, platíte, tu a tam vyřídíte nějakou notifikaci nebo cvičíte.

Možnost volání

Možnost volání je u hodinek klíčová a ani dnes to bohužel není úplný standard. Hodinky od Xiaomi vám to umožní, ačkoliv neumějí zobrazit kontakty jako takové a budete tedy spíše hovory zvedat, což je stejně ten nejčastější scénář používání.

Stay Classy and Stay Fit with Xiaomi Watch S1

Stay Classy and Stay Fit with Xiaomi Watch S1

Co si myslíte o Xiaomi Watch S1?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)