Nové hodinky Xiaomi Watch S1 nyní přečtou nahlas i knížku

Xiaomi Watch S1 hodinky aplikace audioknihy

Když čínské Xiaomi před několika dny uvedlo kromě vlajkových telefonů dvanácté řady i nové chytré hodinky Watch S1, prokázalo, že se po prvotním oťukávání v této oblasti konečně pustilo do větších akcí. Zatímco dříve firma spoléhala na podporu značky Amazfit a první smart watch nesoucí jméno Xiaomi byly spíš jen základní modely, varianta S1 už se ke skutečné chytrosti blíží mnohem víc. Hlavně díky tomu, že podporuje aplikace třetích stran, jejichž počet se navíc dál zvyšuje. Nyní například přibyla mimo jiné i jedna pro audioknihy.

Xiaomi Watch S1 hodinky aplikace audioknihy Weibo

Společnost na svém Weibo účtu Xiaomi wear uvedla, že do hodinek “posílá” celkem jedenáct nových instalovatelných aplikací, které mohou uživatelům poskytnout další služby a vychytávky. O zmíněné audioknihy se má starat nástroj Lanren audiobooks (čínská varianta Audible) a mezi další aplikace patří například čínská alternativa za Spotify jménem Wangyi Music Streaming, plánovač Wannianli Calendar, služba pro sledování zdraví Mint Health nebo nástroje pro lokalizaci nebo objednávání jídla.

Zmíněné aplikace pochopitelně nejsou příliš zajímavé pro celosvětový trh, jejich zařazení nicméně dává naději, že i v našich končinách budou mít posléze Xiaomi Watch S1 možnost podobné pomocníky nainstalovat. To by jistě bylo velmi příjemné.

Posuzujete chytré hodinky podle dostupnosti aplikací?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)