Xiaomi chce letos nabídnout více smart home produktů. Jde to vůbec?

Xiaomi více smart home produktů 2021

Vysavače, zabezpečovací systémy, čističky vzduchu, reproduktory nebo třeba i kartáčky na zuby. To a mnoho dalšího má ve svém portfoliu produktů ze segmentu chytré domácnosti čínská společnost Xiaomi. Ale asi je to málo. Viceprezident firmy Lu Weibing na sociální síti Weibo zmínil, že se prý Xiaomi chystá v roce 2021 na trh poslat více smart home produktů. Nepůjde přitom jen o samotné množství vyrobených kusů, ale právě i o šířku nabídky.

Xiaomi více smart home produktů 2021 Weibo Lu Weibing

I když se pravděpodobně podstatná část zařízení oficiálně nepodívá jinam než na čínský trh, jde jistě o zajímavé zprávy. “Všichni to brzo pocítí,” napsal k oznámení Weibing. Je tedy možné, že se nových produktů dočká i zbytek světa. Nutno podotknout, že Xiaomi neposílá do prodeje jen věci přímo se svým logem. Kromě vlastní značky Mijia (nově Xiaomi Home) má více či méně prsty třeba i v produktech Roborock, Aqara, Yeelight, 70mai nebo Haylou. Uvidíme, s jakou nálepkou Xiaomi avizovaných více smart home produktů v roce 2021 představí.

Co by tak mohlo Xiaomi ještě vyrábět / prodávat?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)