Už i Xiaomi má ultralevná USB-C sluchátka: Stojí méně než 400 Kč

ultra levna usb-c sluchatka

Konkurence je dobrá věc. Uběhl přesně týden od toho, co OnePlus světu představilo svá nová levná sluchátka s USB-C, která stojí v přepočtu 500 Kč. V článku jsme zmínili i to, že jde o opravdu skvělou cenu, protože takové Xiaomi mělo v tu dobu k dispozici nejlevnější USB-C sluchátka za 1 500 Kč. To už ale neplatí. Protože se představila nová ultra levná USB-C sluchátka.

USB-C sluchátka Xiaomi pořídíte za méně než 400 Kč

Oficiálně se nová sluchátka začínají prodávat dnes. Nejprve v Číně, poté by ale měla být dostupná i v online eshopech a import do České republiky by neměl být žádný velký problém. Sluchátkům nechybí jednoduché ovládání na kabelu. Mají tři tlačítka, klasicky pro ovládání hudby a stopnutí/zapnutí písničky. Nechybí ani mikrofon, takže se bez problémů můžou využívat k hovorům.

usb-c sluchatka xiaomi

Zajímavé je to, že i když stojí v přepočtou pouze 377 Kč, tak získaly certifikaci Hi-Res Audio od společnosti Japan Audio Association. Kompatibilní jsou se všemi telefony, které mají USB-C konektor, což už je většina telefonů střední a vyšší třídy. Pouze ještě v nižší třídě občas vidíme starší microUSB konektor.

Vlastníte USB-C sluchátka? Jste s nimi spokojení?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)