Kompletní nabití telefonu za 17 minut? Ultra rychlé nabíjení od Xiaomi už je za rohem

ultra rychle nabijeni od xiaomi

Na konci března Xiaomi poprvé poodhalilo ultra rychlé nabíjení. V té době jsme neměli vůbec časový odhad toho, kdy by mohlo být dostupné v telefonech. Nyní ale šéf Xiaomi odhalil na sociálních sítích, že již finalizují přípravy a brzy se tohle ultra rychlé 100W nabíjení objeví v sériové výrobě. Jen pro představu – telefon o kapacitě 4 000 mAh se s tímto novým nabíjením dá nabít za 17 minut.

Ultra rychlé nabíjení od Xiaomi brzy uvidíme v telefonech

Xiaomi už u telefonu Xiaomi Mi 9 posunulo nabíjení o úroveň dále. Na mysli máme 20W bezdrátové nabíjení, jedná se o první telefon s takto rychlým Qi nabíjením. U drátového nabíjení podporuje 27W nabíjení, zatímco konkurence už má na trhu i 50W drátové nabíjení pro telefony. Jedná se o technologii Super VOOC od společnosti Oppo.

xiaomi s bezdratovym nabijenim

V Evropě se s tímto nabíjením můžeme setkat hlavně u OnePlus, které používá stejnou technologii. Už tak se jedná o hodně rychlé nabíjení, kdy si telefon nabijete do 60 minut. Nová technologie od Xiaomi je už o několik úrovní dále, jak můžete vidět na videu výše. Během sedmnácti minut nová technologie od Xiaomi nabila telefon na 100 procent, zatímco technologie od Oppo “pouze” na 65 procent.

Xiaomi’s 100W Super Charge Turbo fast charging technology demo

Xiaomi's 100W Super Charge Turbo fast charging technology demo

Očekává se, že podzimní prémiové telefony od Xiaomi ještě touto technologií vybavené nebudou, nicméně Xiaomi Mi 10 už by mohl být. Zároveň se technologie nabíjení Xiaomi Super Charge Turbo má objevit v prémiovém telefonu od Redmi.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na ultra rychlé nabíjení od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)