Xiaomi představilo zajímavou reprosoustavu k TV s výkonem až 450 W za super cenu

xiaomi soundbar
  • Xiaomi představilo unikátní soundbar
  • Disponuje výkonem až 450 W
  • K dispozici bude za cenu asi 12 500 korun bez daně

Na čínském festivalu společnosti Jingdong došlo na uvedení několika novinek. Mimo smartphone Xiaomi Civi 3 se dostalo také na novou soustavu reproduktorů k TV s názvem Xiaomi TV speaker 5.1.4. Chlubí se slušným výkonem i unikátní odnímatelnou konstrukcí.

Xiaomi TV Speaker 5.1.4 vypadá na první pohled jako normální soundbar, avšak po bližším zkoumání si můžete všimnout dvou předělů na každé straně. Reproduktory můžete totiž odepnout a díky tomu, že jsou bezdrátové je můžete umístit kamkoliv po místnosti. Samozřejmostí je také subwoofer. Celý systém disponuje třemi předními kanály, dvěma předními prostorovými kanály, dvěma zadními kanály, dvěma zadními prostorovými kanály a jedním basovým kanálem.

xiaomi tv speaker 5.1.4

Celkový výkon soundbaru činí až 450 W, přičemž samostatný 8palcový subwoofer má výkon 200 W. Samozřejmostí je podpora standardů jako například Dolby Atmos a funkce eARC. Můžete jej propojit buď skrz Bluetooth, optický kabel, HDMI nebo do něj zapojit USB zařízení. V tuto chvíli je dostupný pouze v Číně, ale není vyloučeno, že se časem dostane na e-shopy typu Aliexpress. Čínský gigant si za něj žádá 3 999 juanů, což je asi 12 500 korun bez daně.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký soundbar máte doma vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)