Xiaomi odhalilo dvojici televizorů s extrémně dobrým poměrem cena/výkon

xiaomi tv s
  • Xiaomi představilo další velikosti televizorů TV S
  • Jde konkrétně o 55 a 85palcové verze
  • Nabízí vynikající poměr mezi cenou a výkonem

Xiaomi na konci března představilo sérii televizorů Xiaomi TV S a to ve velikostech 65 a 75 palců. Nyní při příležitosti nákupního festivalu označovaného jako 618 (druhý nejpopulárnější nákupní svátek v zemi) došlo na představení 55 a 85palcových variant.

Řada Mi TV S si zachovává specifikace větších modelů, liší se pouze velikostí samotného displeje. Všechny televizory této řady jsou vybaveny 4K rozlišením (3840 x 2160 pixelů) a obnovovací frekvencí až 144 Hz, která je navíc variabilní a umí se měnit od 48 do 144 Hz. Díky dvojici HDMI 2.1 konektorů ji využijete i u aktuální generace herních konzolí. Výkon obstarává čtyřjádrový čip MT9653 v kombinaci se 3 GB RAM a 32GB interním úložištěm.

Samozřejmostí je podpora pro Wi-Fi 6, nechybí však ani Ethernet. Dálkové ovládání má dokonce NFC a to pro rychlé spárování s televizorem a podporuje hlasové ovládání. Pokud jde o ceny, 55palcový model je k dispozici za 2399 juanů (asi 7 500 korun bez daně), zatímco 85palcový model lze pořídit za 5999 juanů (asi 18 700 korun bez daně). Zatím však nevíme, zda se dostanou i do Evropy.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Přemýšlíte nad koupí Galaxy S23 FE?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)