Xiaomi má vlastní akční hru. Nazývá se Survival Game a brzy bude zdarma ke stažení

xiaomi survival game predstaveni

Battle Royale hry jsou stále velmi oblíbené. Nejlépe je na tom Fortnite a PUBG. Těmto dvěma velikánům se snaží konkurovat Xiaomi. Ano, čtete správně, čínská společnost se pustila i do vývoje mobilních her. Jejich hra se nazývá Survival Game a právě probíhá testování v zahraničí. I když je vidět zcela jasná inspirace u PUBG Mobile, tak Xiaomi tvrdí, že mají několik zcela odlišných věcí.

Xiaomi hra Survival Game se v těchto dnech testuje

Xiaomi Survival Game se momentálně testuje v Indii, kde se dá stáhnout přímo z Mi Store. Pokud máte o hru zájem, můžete si ji stáhnout z odkazu ZDE. Instaluje se jako klasický APK soubor. Je tu však jeden problém. V redakci se nám nepodařilo hru rozchodit, na třech různých telefonech, včetně Xiaomi jsme se dostali maximálně do hlavního menu a nepustila nás k přihlášení. Může se ale stát, že komunita brzy najde řešení, jak přihlášení obejít a dostat se do hry.

V Indii už ale můžou hru testovat a díky tomu máme k dispozici screenshoty i první dojmy. Ty nejsou moc pozitivní a hra údajně nesahá konkurenci ani po kotníky. Principy jsou podobné jako v jiných Battle Royale hrách. Xiaomi se ale rozhodlo pro sci-fi pojetí. Na počátku skáčete z létajícího vozidla a úkolem je zabít všechny protihráče. Všichni mají jeden život, jakmile zemřou, vypadávají. Úkolem je přežít, od toho je odvozený i název hry.

Grafická stránka hry nepatří k tomu nejlepšímu, co můžeme na Androidu vidět a údajně i zvuky nejsou moc kvalitní. Alespoň je ale plynulá i na levnějších telefonech. Uživatelé, kteří už Survival Game hráli, prý nemají mnoho důvodů proč přejít na novou hru a dokud se razantně nezlepší, tak na konkurenci nebude stačit. Nejedná se o moc lichotivé zprávy, na druhou stranu je stále v testování a daleko od globálního vydání. Plánovaná je jako titul zdarma.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na Survival Game, hru od Xiaomi?

Zdroj: moddroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)